Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol keressek alternatív...

Hol keressek alternatív stílusú, gondolkodású embereket?

Figyelt kérdés

Olyan embereket szeretnék találni, akiket nem érdekelnek különösebben a társadalmi elvárások, nem követik a divatot, nem hisznek el mindent a médiának és hasonlók. Megvan a saját véleményük mindenről, de még sincsenek tele világfájdalommal (nem csak azt lehet tőlük hallgatni napi szinten, hogy milyen borzasztó a rendszer és ma is szemétkedett a főnök), nem küzdenek alkohol és drogproblémákkal.

Én sem tartom magam "lázadónak", sosem volt bennem, hogy csak azért se csináljak valamit, mert sok más ember azt teszi vagy valakit bosszantsak azzal, amilyen vagyok. Egyszerűen azt tartom szem előtt, hogy mitől vagyok boldog, önmagam. Pl. ha tetszik egy ruhadarab és passzol az általam kialakított stílushoz, nem fogom azért nem megvenni, mert épp divatban van, és sokan hordják.

Az a helyzet, hogy általában egyedül is jól tudom magam érezni, de vannak dolgok, amik jobbak társaságban. Főleg kirándulni, vagy szimplán elmenni valahova. Az emberekkel való ismerkedés nem okoz különösebb gondot, de mondjuk egy buliba be nem tenném a lábam. Egyrészt, manapság főleg a korosztályomban inkább arra mennek, ki iszik a legtöbbet, másrészt nem nagy esélyt látok, hogy pont ott ismerjek meg hozzám hasonlóakat. Utcán meg nem merek leszólítani senkit, mert úgy gondolom teljesen elszoktak ettől a fiatalok (vagy inkább meg sem szokták), és inkább rosszat feltételeznének. :D Koncert kilőve, legalábbis az országban, mivel goth/dark, azon belül is electro vonalon mozgok (ami itt nem túl népszerű), metalból az industrial többnyire jöhet, de minden másban rettentő válogatós vagyok.

Valamikor azért nem előnyös, hogy úgymond nem tartozom sehova. :'D Akiknek van egy bizonyos stílusa, érdeklődése, őket ez valamilyen szinten összeköti. Nekem elképzelésem sincs, milyen közösséget vagy hol kéne keresnem, ahol akadnak hasonlók.


20/L



2018. aug. 6. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Egyetemen?


Amúgy nem tudom, de ha találsz, akkor szólj nekem is! :)

2018. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan embereket szeretnék már végre találni akik imádnak olvasni és a komolyabb témájú filmeket szeretik amiken akár órákat is lehet gondolkodni.
2018. aug. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Utóbbi három embernek üzenem , eléggé magamra ismertem ebben a kis bevezetőben , írjanak rám ha gondolják 😉
2018. aug. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Akkor az előttem szólóknak és a kérdezőnek meg ezt üzenem:

https://www.youtube.com/watch?v=-33gykQRks4

2018. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
65%

Hát én elég antiszociális vagyok, meg kb. igaz amit rám írtál, ha gondolod dobj egy privit és beszéljünk ;)

(19/L)

2018. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jelen
2018. aug. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Lesz most szombaton például országos gothic találkozó, ott elég sok ember megfordul, ha el tudsz menni, ott lehet ismerkedni. Amúgy pont idén elég sok jó koncert lesz még, de azok tényleg nem annyira dark electro vonalon, inkabb hagyomanyosabb goth zenek.
2018. aug. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Facebookon anime csoportokban XD
2020. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!