Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezdjek el kapcsolatoka...

Hogyan kezdjek el kapcsolatokat teremteni?

Figyelt kérdés
Itt vagyok 20 éves fejjel önbizalom hiánnyal, normális barátok nélkül barátnőm sem volt soha nem is merek lányokhoz szólni. Már attól tartok ha próbálnék barátkozni kinéznének és azt mondanák ki ez az élettelen ember? Bevallom nincs életem de nem tudok tenni ellene egy nagyon kicsi faluban élek ahol szinte csak öregek laknak. A korombeliek mindig eljárnak valahova. Bárcsak előröl kezdhetném az egészet.

2018. nov. 9. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

És a korodbeliekkhez nem bírsz csatlakozni hozzájuk?


Az én történetem is hasonló.

Elmesélem.


Mikor faluban éltem nekem se voltak barátaim egy ideig, ennek az oka az, hogy apám alkoholista volt, anyám meg árúlta magát.

Ezért a falusiak elitéltek és nem engedték, hogy a gyerekeik játszanak velem. Az iskolában is csúfoltak, bántottak az idősebbek.

Egyszer olyat tettek velem, hogy a fejemet a wc-be lógatták.

Akkor megfogadtam, hogy bebizonyítom, hogy én más vagyok mint a szüleim.

A változás ott kezdődött mikor osztályt ismételtem és azok akik bántottak elballagtak.

Ugye új osztály nem ismernek eljött az én időm és szereztem barátokat.

Ballagásomkor jól berugtam a haverokkal és vártam, hogy mennjek középsuliba.

De ez nem jött össze mert anyám és a roma párja pénz mániakusok voltak és nem voltak hajlandóak kifizetni az utaztatást.

De barátaim akkor is megmaradtak, és csajaim is voltak.


Holnap leszek 19 éves, se szerető családom se barátaim, volt egy kapcsolatom vele nagyon boldog voltam de elhagyott egy másik srácért de a srácot meg nem érdekli, hogy szereti.

Nincs lehetőségem, hogy barátkozzak mert se pénzem és a városba ahol most élek nem a magyart beszélik.

Az egész életem romokban hever és egyre rosszabb az egész.


Ha szeretnél beszélgetni írj.

2018. nov. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Velem is ezeket van kérdezõ, hova valósi vagy?
2018. nov. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tolna megye egy kis eldugott faluba
2018. nov. 9. 19:28
 4/6 A kérdező kommentje:
1 A tiéd nagyon kemény, velem lyeneket nem csináltak, de az hogy még így is bírtad/bírod ehhez azért sok erő kell.
2018. nov. 9. 19:36
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Velem is ez van.
2018. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz társasághoz csapódni, alapíts te magad egy társaságot. Ahhoz csak vezetői véna kell.
2018. nov. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!