Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha annyira zárkózott vagyok,...

Ha annyira zárkózott vagyok, hogy nincsenek barátaim, és egyáltalán nem tudok kapcsolatokat teremteni, az betegség?

Figyelt kérdés
zárkózottság, barát, kapcsolat, kapcsolatteremtés, betegség, autizmus

2016. dec. 24. 14:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hülyeségemért, a kérdés alatt lévő szöveg a kulcsszavak akartak lenni!
2016. dec. 24. 14:11
 2/12 A kérdező kommentje:
Kicsit elszúrtam, bocsánat!
2016. dec. 24. 14:12
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes hogy autizmus kulcsszót is be akartad jelölni, ha autista vagy akkor normális, igen. De ha nem vagy autista akkor nem normális, mondjuk ez szerintem ezt te is érzed. Ennek oka van, önmagadban kéne megtalálnod azt a pontot ami gátol az ismerkedésben.
2016. dec. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti, én gyanakszom az autizmusra. De lehet, hogy szimplán csak lúzer vagyok.
2016. dec. 24. 14:44
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy az vagy, de lehetsz jobb is, csak higgy magadban. :)
2016. dec. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Lehet te is introvertált vagy (mint jómagam), és nem, ez nem betegség, csupán ilyen a személyiséged. Elismerem, sokkal nehezebb így a barátszerzés, én is küszködöm vele.
2016. dec. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Nem betegség, csak tünet. A számítógép mellett cseperedtél, nem tanultál meg normális, emberi módon kommunikálni. Mint ahogy a veled egykorú fiatalok zöme szintén. Tehát, ha tudnál is kommunikálni, jószerivel akkor se mennél vele semmire.
2016. dec. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Miquel, nem egészen. Az összes kortársamnak vannak barátai, csak nekem nem. Tehát valami problémám van nekem, ami a többieknek nincs. És ezt én nem fognám csak a számítógépre.
2016. dec. 25. 18:13
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem pszihológus mondta,hogy nem betegség,hanem alaptermészet.Elméletileg a zárkózott attól zárkózott,hogy nem is akar barátságokat kötni,nem igényli a társaságot,és nem szeret sehova járni.Esetleg csak pár szót váltani velük,mint én.Van egy bizalmasom,de azzal sem járok össze.

Szerintem ettől még lehet párkapcsolatot kialakítani,csak nehezebb.Apukám is zárkózott típus.Annyit beszél amennyit muszáj.Utál kitárulkozni,és jól is teszi.

2016. dec. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2016. dec. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!