Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet az ellen tenni hogy...

Mit lehet az ellen tenni hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés

lány vagyok és volt egy fiú barátom csak barátság volt köztünk de ugye nem letezik fiu es lány kozott baráttság a fiú belémszeretett én nekem ő csak a legjobb barát volt eleinte nem mutatta h érez irantam vmit de utánna fokozatosan romlott el minden mert jöttek a viták a feszültség mert már nem volt meg az h csak barátok vagyunk és féltett h esetleg más fiúval jövök össze és ugye neki azt rosz lett volna végig nezni és féltett de nem veszekedtünk állandóan es nagyon fontosak voltunk egymásnak mindig ottt voltunk egymásnak a baráti társaságunk is egy öt éve ismertem és tényleg mindent tudtunk egymásról egymás hülyeségjeit de utoljára volt egy csúnya vitánk és lezártam.. Mert nem akarom kihasználni és az erzéseivel játszani miközbe tudom h mit erez és tudom h nekem ő mindig csak egy barát lenne és nem akarom h szenvedjen

Öt éve ismerem beszéltünk napi szinten és igy h hirtelen vege egyszerűen fizikailag fáj h már nincs mellettem..



2018. nov. 11. 00:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennek leginkább időt lehet adni, mint a gyásznak, mert tulajdonképpen ez is az. Akár egy év is eltelhet, miközben minden nevezetes napot átélsz nélküle, mit egykor vele. Sokan félnek, hogy ha ilyen sokáig tart, ott már valami gond van velük, pedig nem, abszolút belefér. Persze valaki hamarabb is túljut rajta. Ha sírnod kell, sírd ki magadból; akár elébe is mehetsz azzal, hogy valami közös tevékenységeteket egyedül csinálod, pl: meghallgatod a kedvenc zenéteket. Tudatosan belemenni a fájdalomba egyszerre megrázó és felszabadító erejű tud lenni.
2018. nov. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az emlékeidben mindig ott lesz de ettől még a jó dolgokra emlékezz
2018. nov. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!