Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyre gyakoribb álmok baráttal...

Egyre gyakoribb álmok baráttal? Többi lent

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm tavaly nyáron költözött el másik városba. Azóta nem sokszor találkoztunk személyesen, viszont rendszeresen beszélünk telefonon vagy messengeren (tudom nem ugyanaz mint a személyes). Az elmúlt két hónapban azt vettem észre hogy, egyre többször álmodom vele. Előtte is álmodtam már vele egyszer kétszer, de az elmúlt két hónapban minden héten egyszer legalább. Ez mitől lehet? Ugyanúgy beszélünk mint eddig. Előfordulhat hogy a hiánya miatt vannak gyakrabban? Vagy ez csak úgy jött, és majd "alább hagy"?


Köszi előre is



2018. nov. 13. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Hiányzik. Találkozzatok gyakrabban!
2018. nov. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 amennyire gyakran megtudjuk oldani, megvan. De mivel az ország másik felébe költöztek, én tanulok, Ő dolgozik, ezért kicsit nehéz összehozni
2018. nov. 13. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!