Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőknél vagy a férfiaknál...

A nőknél vagy a férfiaknál gyakoribb a hangulatingadozás?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy egyszer nevetős máskor meg magába zárkózós.

2017. nov. 25. 16:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudom hogy készültek-e erről felmérések. Én abból indulnék ki, hogy inkább a nőknél lehet gyakoribb, alapból ők érzelmesebbek mint a férfiak. Természetesen a nagy számok tekintetében érvényes csak ez a kijelentés
2017. nov. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%
Nők, egyértelmű...
2017. nov. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%

Életkortól, -helyzettől függ. Pl ha valaki folyamatos stresszben él, alacsonyabb az ingertoleranciája, mint annak, aki nyugodt környezetben van; ez nemtől abszolút független. És nyilván pl azok a nők, akiknek megvan, vagy hormonális fogamzásgàtlót szednek, sokkal könnyebben kiakadnak, mert össze-vissza van borulva a hormonhàztartàsuk.

És félre ne értsd, a hangulatingadozás nem azt jelenti, amit leírtál, hanem azt, hogy rövid időn belül változnak a hangulatok (egy nap, vagy akàr egy óra is). Az, hogy valaki nèha zárkózott, teljesen normális, hiszen mindenkinek vannak rossz napjai.

2017. nov. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
17%

Akkor csak èn èrzem magam úgy ahogy akarom? Az kemèny.

Volt műtètem règen ès az utánna következő nagyon fájdalmas napokon is jó kedvem volt mert akaratam. Kirúgtak melóból ès akkor igy úgy voltam vele, hogy időpazarlás depibe esni ès elkezdeni aggódni. Inkább ütemet váltottam ès lazán jókedvűen egy óra alatt találtam megoldást, új munkahelyet. Másnap kezdtem. Amikor rossz idő van ès mindenki depizik zenèvel ütöm ki a bugyijukból a lehangoló felfogást okozó gondolatokat.

2017. nov. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
20%
Bocs az elírásokèrt.
2017. nov. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Kommentár válasza:
48%
Nők
2017. nov. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%
A mentálisan problémás EMBEREKNÉL.
2017. nov. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
35%
A hangulatot erősen befolyásolják a hormonok, és mivel a nőknél természetnél fogva minden hónapban van egy nagy adag hormonbomba, ezért nem csoda, hogyha gyakrabban előfordul nálunk a hangulatingadozás. Amúgy, ha egy férfit kezelnek női hormonokkal, mert mondjuk nemváltoztató műtétre készül, akkor nála is megfigyelhető, hogy sokkal labilisabb lesz érzelmileg a hormonkezelés hatására.
2017. nov. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
27%
a nők, mert menstruálnak.
2017. nov. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
33%
A nők. Magamon érzem, hogy sokkal rosszab a 1 hónapom, mint páromnak
2017. nov. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!