Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez mi a huszonéves lányok...

Ez mi a huszonéves lányok körében?

Figyelt kérdés

Rengeteg lányt látok szórakozóhelyeken, gyorséttermekben ücsörögni barátnőik társaságában, viszont csak férfiakat szinte soha(még jó, mert én is F vagyok, tehát nem ütök el).

Miért teszik ezt a lányok? Ennyire pletykásak?


2018. nov. 14. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Sokszor nem pletykálunk, viszont szeretjük a kávét vagy egyszerüen csak imádunk enni és hülyülni. Egy nőnek nem csak pletyka jön ki a száján, kedvesem!
2018. nov. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
csoportos rbanckodas.
2018. nov. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Minden este imádkozom hogy ha egyszer gyerekem születik az ne fiú legyen mert nem bírnám elviselni az ehhez hasonló véget nem érő agyhalott kérdezősködést.


És azért élnek társasági életet a nők, és azért kommunikálnak egymással, hogy személy szerint téged idegesítsenek.

2018. nov. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Én tesóimmal szoktam összefutni.

(ki se nézik belőlünk, hogy tesók vagyunk)


2#-es gyönyörű általánosítás, ennyiből farok centrikus félre kúró vagy :) ha általánosítanám a pasikat



Én mondjuk egyedül is szeretek beülni kávézóba, miközbe átnézem munkáimat, új terveket skiccelek fel.


De szívesen szeretek eljárni édes kis jófej kollégáimmal - egyikükkel kondiba is járunk.


Őket tűröm csak el, a többi pasi/csaj hidegen hagy...mert az emberek mentalitása elég vészesen alacsony szinten van.


Pletykától kezdve a hátba szúrásig.


Pasik is amúgy szeretnek így klikkesedve eljárkálni - ebben semmi több nincs. Valakik betokosodva "pasis tali" "csajos tali"- ban vannak csak el, ott érzik jól magulat.


Engem mondjuk jobban érdekel:

Saját kis világom s kedvel aki elfogad s értékel , viszonozom mindezt. Stb

2018. nov. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
A modern varosi nő nem csak ilyen helyekre jár, hanem elegáns éttermekbe, reggelizőhelyekre, kávézókba. És akkor a csajos helyiségek még nincsenek js felsorolva.
2018. nov. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Ezt csináltam tizen, huszon, és most harmincévesen is. Nem tudom, a férfiak miért nem, ha nem, de vannak érdekesebb dolgok is, amiken tudok töprengeni.
2018. nov. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdekes megállapítás, mert a 25 éves vőlegényem és a barátai rendszeresen beülnek csoportosan enni, üdítőzni együtt, hogy beszélgethessenek közben egy jót. Az ember egyfolytában tanul, dolgozik huszonévesen. Ha van egy kis szabadidőnk, szeretnénk azt a barátainkkal tölteni és a kajálás útján összekötni a kellemeset a hasznossal.
2018. nov. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!