Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagy baj, hogy e miatt rossz...

Nagy baj, hogy e miatt rossz kedvem van?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok és dolgozom. Nem jártam egyetemre, mert nem volt rá lehetőségem, de viszont így nincsenek barátaim, nincsen senkim se, nincs lehetőség ismerkedni :/


E miatt nagyon rossz a kedvem, lehet vhogy változtatni? :(


2018. nov. 17. 16:40
 1/4 A kérdező kommentje:
24/F
2018. nov. 17. 16:40
 2/4 anonim ***** válasza:

Esély van arra, hogy változtass.

De vajon képes is vagy rá?

2018. nov. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Munkahelyen nincsen senki, aki szimpatikus?


Én egyetemre járok, de konkrétan senkivel nem beszéltem még órán kívül, általános iskolás barátaim vannak egyedül, akivel sokat beszélek/találkozom velük.


Barátkozásban mondjuk nem tudok tippet adni mert szar vagyok belőle, de nem az egyetem az elsődeleges indok szerintem, hogy ez így alakult. A helyedben megpróbálnék nyitni mások felé, esetleg neten barátkozni, változtatni mindenen lehet :)

2018. nov. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

20 leszek, dolgozom, nem járok egyetemre (majd talán fogok meló mellett)


Van két nagyon fontos ember az életemben (mármint aki nem családtag) akikre szükségem van, és kölcsönösen tudunk támaszkodni egymásra.


Az ő ismerőseikkel jóban vagyok, plusz még ismerek pár jófej embert egy velem egykorú rokonom baráti köréből.


Nincs sok barátom, de nem érzem magam magányosnak, nem tartom a jelenlegi számot túl kevésnek.



Neten is lehet barátokat keresni, akikkel a való életben is összejárhatsz. Barátokon keresztül pedig nagyon jól lehet még több barátot, esetleg partnert keresni :)

2018. nov. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!