Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet kezdeni egy ilyen "...

Mit lehet kezdeni egy ilyen " volt " legjobb barátnővel és anyukával?

Figyelt kérdés

Együtt nőttünk fel egy barátnőmmel akivel kisebb nagyobb megszakításokkal mindig egymásra találtunk.

Az utóbbi egy két hónapban viszont megszűnt az egész kapcsolatunk. Sem én sem ő nem kezdeményez.


Ennek az oka :

- a csajszi makacs, mindig az volt amit ő akart csinálni, ha nem mentem el vele valahova megzsarolt, hogy soha többet nem áll velem szóba


- nekem mindig ott kellett vele lennem ha valami nyomta a lelkét, de ha nekem volt valami bajom mindig jöttek a kifogások


- úgy éreztem magam pótlék vagyok, mert elhívott valahová (kocsma, kávézó, buli) majd ahogy beléptünk az ajtón lelépett másokkal többször is, de ha nélküle mentem haza leba*szott.


- egyszerre több barátja van ( igen úgy) és elvárja hogy egyetértsek ezzel , nem tartja tiszteletben az én véleményem, de ha kidobja az egyik már jön sírni hozzám.


- ahová én akarok menni nem hajlandó, de elvárja hogy én kísérgessem mindenhová.


- állandóan lerázhatatlan ha épp unatkozik, ha a párommal akarok kettesben lenni sem hajlando hazamenni, de fordított esetben meg engem küld el,mit képzelek hogy akkor vagyok ott mikor van nála valaki..


Emiatt megszakitottam vele a kapcsolatot..elegem lett belőle , hogy kihasznál.

Egy hónapra rá pedig robog át anyuka, hogy én miért hanyagolom el a kicsi lányát, aki nem mellesleg kitudja abban az időben melyik pasijával hentergett .

Anyuka véleménye hogy nem megyek el vele sehova , kellene neki egy normális pasi és tegyek róla , figyeljek oda rá mert csak én vagyok neki blablabla .(hát én ezt nem így látom ).. legutóbb összefutottunk egy boltban is és a lány alig akart rám köszönni.


A barátnőmre már rég nem tudok úgy tekinteni mint előtte.


Mit tegyek ebben a helyzetben hogy azért ne én jönnek ki mindenhogy rosszul ?


20/L


2018. nov. 17. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Anyucival beszélgess el a lányáról, a kialakult helyzetről. Ne csinálj ebből magadnak lelkiismereti problémát, zárd le a történetet, lépj tovább.
2018. nov. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon nehéz mert ugye egy lépcsőházban lakunk és nem kerülhetjük el egymást.

Anyuja nekem tök másképp ad elő dolgokat mint ami a valóság volt.

A csaladjaink pedig "jóban " vannak és nagyon kellemetlen.

2018. nov. 17. 18:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Anyuka lehet azt gondolja, jó hatással lennél a lányára. Vagy csak látja, hogy nincsenek barátai (nem véletlenül) és azon igyekszik, hogy legalább legyen valaki, mert milyen már, ha nincs, és te elérhető vagy.

Nem tudsz jól kijönni egy elfogult anyuka előtt, erre ne is számíts.

2018. nov. 18. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!