Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van lelkifurdalásom?...

Miért van lelkifurdalásom? Vagy neki van igaza? Többi lent. (összeveszés egy barátnővel)

Figyelt kérdés

Dióhéjban a sztori: Még tavaly is nagyon sok olyan dolgot csinált, ami nem feltétlenül jó egy barátságban, illetve egy csomót hazudott. Idén viszont betelt a pohár egy olyan tettével, ami miatt még nagyobbat csalódtam benne, félig ez is hazugságos. Aztán összevesztünk, ő meg nem vette észre, hogy nem csak ez az egy dolog miatt, és még úgy állította be, hogy "poén" volt (nagyon érdekes a humora). Én meg mondtam neki, hogy ha gondolja, leírom neki, hogy mi volt az a sok dolog, ami miatt épp itt volt az ideje a "szakításnak", mivel magától nem jött rá... Szóval írtam neki egy 4 oldalas levelet word-ben. Semmi káromkodás, semmi szidás, csak az igazság szerepel benne, de szerintem egész jól fogalmaztam meg.

És most bűntudatom van, hogy ezt elküldtem neki, mivel nemrég még jóban voltunk. Jogosan van lelkifurdalásom? Vagy ha nem, mit csináljak, hogy elmúljon?



2014. nov. 21. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel semmilyen konkrétumot nem írtál a barátnőd tetteiről, ennyi információ alapján nem tudok véleményt nyilvánítani erről a szituációról.
2014. nov. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretném leírni őket, mert... nem is tudom, nem szeretném a netre kiteregetni a dolgait. Meg lenne egy pár...
2014. nov. 21. 20:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyrészről így ne várj értelmes válaszokat, másrészről pedig nem írnál nevet, nem tennél fel róla képet,senki nem tudja ki ő, így szerintem 1-2 dolgot leírhatnál,hogy tisztán lásson az aki hozzá akar szólni.
2014. nov. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!