Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan segíthetnék egy ismerős...

Hogyan segíthetnék egy ismerősömnek aki maga alatt van? (35 évesen egyedülálló)

Figyelt kérdés

Barátom haverjáról van szó, aki tényleg nagyon rendes férfi, dolgozik,ápolt, minden téren rendezett élete van, kivéve a párkapcsolatokban. 8 éve nem volt senkije, egyszerűen nem sikerül neki az ismerkedés, de a napi rutinja miatt úgy gondolom nehezen is ismer meg új embereket.

Mostanában nagyon maga alatt van, nem mondja, de látom rajta. Lehet hogy jönnek az ünnepek az még jobban elkeseríti. Mit csináljak hogy felvidítsam? Az rossz ha magunkkal hívjuk erre-arra? Ha voltatok ilyen helyzetben,nektek mi segített?



2018. nov. 19. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:

8 eve egyedul van? Biztos vagy benne, hogy ez valahol nem tudatos? Lehet, hogy mas miatt van rosszul, nem is emiatt, csak nem akar rola beszelni.

Elso sorban azzal segitesz ha nem ilyen szuklatokoruen hatarolod be a helyzetet.


Hivd el nyugodtan ide-oda ettol fuggetlenul, biztos nem esik neki rosszul majd, de ne csinaljatok gyertatartot belole :)

2018. nov. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos lehet! (Az én "párom" pont ennyi idős...)


Azért írtam idézőjelbe, mert nem vagyok biztos benne, hogy a párom marad...


Házibuli esetleg (valamilyen alkalomból), ahol ismerkedhet hasonló korabeliekkel?


Üdv: 44/N

2018. nov. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nemaRendőrség ***** válasza:
Nincsenek barátnőid akikkel összehozhatnád?
2018. nov. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dugj vele :)
2018. nov. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!