Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem találom a helyem sehol....

Nem találom a helyem sehol. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Szóval idén kezdem a gimit, és az elején minden jónak tűnt, azt hittem hogy megtaláltam a saját társaságomat és minden oké, de idővel rájöttem hogy nem tartozom oda, és akit a legjobb barátnőmnek tituláltam igazából mégse hozzám áll a lehközebb hanem másokhoz. És szinte mindig magányosnak érzem magam, csak odacsapódom másokhoz és a szünetekben inkább csak némán ülök.Nem tudom hogy mi van velem,ez nem jellemző rám és rajtam kívül mindenki megtalálta a társasát. Általánosban sose voltak ilyen gondjaim és az ottani legjobb barátaimmal most is legalább heti egyszer találkozom és csak olyankor érzem magam felszabadultnak megint. Valaki volt hasonló helyzetben/tudna segíteni?(mivel igazából nem szeretnék antiszociális lenni)

2018. nov. 23. 21:28
 1/2 anonim válasza:

Szia

Nem lehet hogy egyszerűen a régi barátaiddal jobban megérted még mindig magad és egyszerűen akik ott vannak körülötted most mégsem annyira érdekelnek? Egyszerűen mégsincs annyira meg az összhang? Ha erről van szó akkor azon nem nagyon lehet segíteni max annyi hogyha ennyire nyomaszt a magány egész nap próbálsz velük lenni és végig mosolyogsz és megjátszod hogy élvezed a társaságot és akkor nem leszel egyedül bár persze belül lehet még rosszabb érzés is lesz.. Vagy keresel más embereket és ismerkedsz kicsit?

2018. nov. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem olyan dolgok történhettek veled, amiktől te egy kicsit érettebbé váltál a veled egykorú ösztálytársaidhoz képest. Ez egy átmeneti időszak, és nem fontos, hogy pont az osztályodból kerüljön ki a legjobb barátod/barátnőd. Az igazi mély és életre szóló barátságok az egyetemen szövődnek legtöbbször. A gimiben az emberek még nagyon változékonyak, fejlődésben vannak, értékrendjük is változó. Lehet, te is egy ilyenben vagy most, és egy régi önmagadat akarod visszahozni, amin már túlléptél. Nemsokára találsz valakit! Ez biztos.
2018. nov. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!