Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Segítség! Mit tehetek? 19...

Segítség! Mit tehetek? 19 évesen költöznöm kell itthonról és nem tudok sehová menni, családsegítőhöz forduljak, őt hol találom? Segítség!

Figyelt kérdés
Nem egészen jó kedvemből, de mennem kell itthonról, nincs, csak 10ezer forintom, mégis mit tegyek? Bármilyen megoldás érdekel !!!! Csak utcára nem szeretnék kerülni - nem így. Köszönöm előre is.

2014. aug. 22. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Mit csináltál, hogy kitettek otthonról?


Nem lehetne megoldani valahogy rendezni a helyzetet a szülőkkel?


Mi a helyzet a nagyszülőkkel, rokonokkal, barátokkal?Nem tudnád magad meghúzni ott egy darabig?

2014. aug. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
10 ezer forintod van és kétségbe vagy esve? Nekem 70 forintom volt meg egy fedezetlen bakkártyám mikor elindultam. Hirdettek Pesten egy állást szálláslehetőséggel, oda bedzsaltam osz kalap.
2014. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

hol tudok munkát találni szálláslehetőséggel? Nem ismerem a munkakereső oldalakat, linket kérhetek?

Anyámnak új 'barátja' akadt, ma pedig 'közös döntésük' alapján kitesznek, költözni kell- ezt mondták. 15 napot kaptam, 'költözz el és soha ne lássunk' egyszerűen annyira borzasztóan esett, és nem csak ez, hanem az egész 19 év, ez pedig már csak a tetőpont

2014. aug. 22. 21:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Mid van? Szakma, érettségi, jogsi? Beszélsz valamilyen nyelvet?
2014. aug. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Érettségi + A típusú szóbeli nyelvvizsga
2014. aug. 22. 21:51
 6/10 A kérdező kommentje:
Angol nyelvből*
2014. aug. 22. 21:54
 7/10 anonim ***** válasza:

"Érettségi + A típusú szóbeli nyelvvizsga"


Azzal max közmunkásnak mehetsz, de ott nem adnak szállást, albérletet meg elég nehéz fizetni belőle.


Kérdésedre, hogy hol találtam munkát: Expressz újságban, de nekem asztalos szakmám van.

2014. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jogosítványod van?

Ha igen, akkor elmehetnél futárnak.

Esetleg valami gyárba összeszerelőnek, call centeresnek, ügynöknek....


Érettségivel plusz feles nyelvvizsgával nem sokra megy az ember.

2014. aug. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Keress egy angliai baby sitter állást!
2014. aug. 23. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jól mondja az utolsó külföldön magyar családok keresnek bébiszittert ottlakással. ezek után nézelődj.
2014. aug. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!