Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek hogy csináljam ezt?

Szerintetek hogy csináljam ezt?

Figyelt kérdés
Van egy kollegám a munkahelyen akivel teljesen más műszakban dolgozunk, de holnap még elvileg együtt dolgozunk nagytakaritason, de az a baj hogy zárkózottt és szorongó, nem szeret társaságban lenni, arra gondoltam hogy felajánlom neki hogy jöjjón fel hozzám nyugodtan, és cseréljünk számot hogy ezt le tudjuk egyeztetni. Félek nehogy visszautasitsa ezt. Mit tegyek? Talán már csak holnap lesz erre alkalom
2018. nov. 24. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Bocs, de nekem nem esik le :D (Én vagyok a hülye valószínűleg :D )


Mit szeretnél vele egyeztetni? Az írásod szerint már csak holnap fogtok együtt dolgozni, akkor mit egyeztetnél, ha utánna már más műszakba dolgoztok?

2018. nov. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát azt akarom vele egyeztetni hogy van e kedve hozzám feljönni és mikor
2018. nov. 24. 23:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem szereti a társaságot és szorong, szerinted milyen választ fogsz kapni?
2018. nov. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ha meg se próbálom?
2018. nov. 24. 23:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ha meg se próbálod esélyed sem lesz, de megmented magad egy olyan helyzettől aminek valószínűleg (75-80% az esélye kb) kellemetlen kimenetele lesz.


Miért nem olyannal próbálkozol ismerkedni aki szintén vágyik a társaságra?

2018. nov. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Őszintén, szerintem jobb ha tisztázod magadban hogy mit szeretnél tőle, elsősorban.

Miért hívnád fel magadhoz rögtön?!


Nem tudom, hogy én vagyok-e szorongós, de ha valaki így random felhívna magához, eléggé megijesztene. Ez a lehető legijesztőbb ajánlat.

És nem is reális...miért pont magadhoz hívnád meg ahol tök egyedül lenne rajtad kívül? Ismer? Beszéltetek már?

Oké hogy nem szeret társaságban lenni deee ha engem kérdezel, ezzel kiűznél a világból...


Ha már valami, akkor olyan helyet választanék, ahol azért mások is vannak. Pl cuki vagy kávézó stb...

2018. nov. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!