Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy csináljam?

Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Van X és Y.

X az exem, Y a rokona (nem, nem testvére).

X-el hosszú kapcsolatom volt, Y-al soha nem volt köztünk semmi, mégis azért maradtam X-el, mert ott volt Y.

Y sokszor lejárt hozzánk, volt, hogy minden nap. Volt mikor úgy jött, hogy csak ketten voltunk, ez normális volt. Főleg zenét hallgattunk, sok számot imádok amik mai napig megvannak. Sok zene van tőle is.

Együtt lógtunk, megdumáltunk dolgokat ám Y-al soha nem tudtuk egy párként elkébzelni magunkat. Y-ra 100%-ig barátként gondoltam, jó lett tőle a közérzetem, a kedvem és jól éreztem magam vele, szabadnak. Úgy éreztem ő is így van vele.

(Amúgy nyugtató hatású a kisugárzásom+zene+természet. Így nem volt nehéz.)

Mégcsak flört sem volt soha, mi nem vonzódunk egymáshoz.

Miközben X-el voltam sajnos nem tudtam önmagamat adni kb. a kapcsolat felétől és teljesen eltorzult a személyiségem...sokszor hoztam magam kellemetlen helyzetbe mikor Y ott volt. Mindíg rosszul jött ki a lépésem.

2 év után elvitt Y valahova és már sötétedett..magasra mentünk és ültünk a szikla peremén. Indulni készültünk mikor a semmiből azt mondta úgy megb...na.

Én csak hátat fordítottam és hagytam h elfelejtsük mindketten...és tudtam, hogy mást szeret én meg senkinek sem leszek egy kaland, aztán meg kukában landoló használt zsepi. Nem fogom szembe köpni magam.

Találkoztunk utána még Y-al, olyan volt mintha meg se történt volna.

Aki bejön Y-nak legyen ♡. ♡-el sok volt a gond...nem tudta eldönteni mit akar. ♡ nem egy angyal és sokáig mondtam neki h vele csak megüti a bokáját...nincs mit tenni...szereti. És mindíg is szerette.

Elfogadtam. Hiába tudom előre, hogy neki ez szar lesz, ha ő ezt akarta. Mindíg.

Aztán Y elutazott én meg pont akkor szakítottam X-el. X, Y ellentéte volt. X-el semmit nem tudtam megbeszélni, de akkor is sokáig együtt voltunk és kezdetben szerelmes is voltam.

Később összejöttem Z-vel, Y meg ♡-vel.

Mára már más, mert önmagamat tudom adni, teljesen másképp ismert meg Y, mint amilyen valójában vagyok.

Álom kapcsolatom van jelenleg és Y is azt állítja, hogy szuperül megy nekik is.

Y-t 3 éve nem láttam...1 sort váltunk minden évben, mikor szülinapja van.

Hányzik...meg az a sok dumálás...a lógás, hogy szól a zene. Az egyetlen barátom volt. Nekem az is elég lenne, ha csak ráköszönhetnék az utcán... Furcsálom, hogy egyáltalán nem írt egyszer sem, ezért elfogadtam, hogy talán nem is látom többet.


Eltelt 2 év és ♡ (Y párja) akivel mindíg is jóban voltam és míg zajlott X,Y ügy azalatt is találkoztam néha. Most zargat, a közelemben dolgozik és hív, hogy találkozzunk. Én elfogadtam, hogy Y-al egyik napról a másikra már nem találkozunk minden nap, vagy hetente. Elfogadtam, hogy rossz nőt szeret és elfogadtam, hogy nem ír.

Én nem akarok Y-al találkozni, kellemetlennek érezném. Ha találkoznék vele nem akarnám, hogy ♡ ott legyen. Félre értené. Én meg csak csendben izzadnék, hogy úristen...

Hogy a fenébe...mi a francot kéne tennem...


2018. ápr. 20. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindig is jóban voltál a csajjal, de azért Y-t próbáltad lebeszélni róla, meg “rossz nőt szeret”. Nem flörtöltél soha a pasid rokonával, mégis a SEMMIBŐL azt mondta, hogy megb...na. És már rég nem szeretted a pasidat, de vele maradtál, csak hogy Y közelében lehess, aki az ő rokona. És szerinted ez barátság volt.


Te nagyon, nagyon buta lány vagy. És kétszínű, hazug. Volt valaha egy őszinte szavad? Látod magadat kívülről, hogy mennyire undorítóan viselkedtél mindenkivel?

2018. ápr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én nem szólok azokhoz, akik úgy alkotnak rólam véleményt, hogy nem is ismernek.

De, veled kivételt teszek és figyelmen kívűl hagyom az utolsó pár sorod #1 :)

Aki ismer, tudja, hogy épp ellenkezőleg.

Én építettem X-el a kapcsolatot, én főztem rá nagyon sokáig meg minden. Én mentettem a süllyedő hajót.

Még soha nem volt olyan ember akivel tartósan tartottam volna a kapcsolatot. Nekem nincs szükségem barátokra. Nekem ilyen egy normális barátság, duma, zene. Bensőséges téma tabu. Mert tiszteletben tartjuk egymást. Túrázni nem csak vele voltam. Mással is. Tehát szerintem nincs ebben semmi. És igen, sok férfi mondja sok nőnek, hogy úgy szét...stb. Y is sokszor mondta mindenkinek.

2018. ápr. 20. 16:56
 3/3 A kérdező kommentje:

*ha azt hinnéd mai plázacica vagyok, aki nem tud magával mit kezdeni, ribinek öltözik és elmegy bulizni minden hétvégén*


Valószínűleg csak kivolt ♡ miatt, és a stílusomnak megfelelően öltöztem fel, mint máskor. Ne hibáztass azért, mert figyelek magamra.

2018. ápr. 20. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!