Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Visszaszerezném a helyemet...

Visszaszerezném a helyemet egy bandában de mégis hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

7.osztályba járok, és év eleje óta az egyik osztálytársam konkrétan elfoglalta a helyemet a megszokott bandámban. Lány vagyok és a haveri társaság az 4fiúból és 1-2lányból állt az egyik mindig én voltam. De most ahogyan elkezdett kivágottabb pólókat hordani úgy egyszerűen a 4éves barátság a többiekkel elfelejtődött és máris mennek utána. Kitúrt onnan. Szeretnék visszakerülni a helyemre,de nekem nincsenek akkora melleim így a kívágott pólók nagyon nem jöhetnek szóba. Már teljesen minthogyha soha sem ismertek volna, mert már szinte le se szarnak és nem is szólnak hozzám. De nem úgy minthogyha megsértődtek volna,hanem az a csaj elvette az eszüket.

Hogyan kerüljek vissza?


2017. okt. 17. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha ebben a "bandában" ennyire fontos szempont a mellméret akkor irány a plasztikai-sebészet! De nem lehet, hogy valami mélyebb oka van, hogy mellőzve érzed magad?
2017. okt. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kinderkommandó és a felszínesség. Jó "barátaid" vannak, el ne lopjam őket.
2017. okt. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem akarok olyan lenni de nem lehetett ez olyan hű de nagy barátság ha ennyi miatt már más számít az istennek
2017. okt. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is ugyan ezeken gondolkoztam, hogy csak ezért faképnél hagynak. Ennyi volt a barátságunk? Múlhat ennyin? Én még azon is gondolkoztam hogy eddig en voltam jo aztan ahogy mas kiteszi a melleit ugy mar en nem szamitok mert o a friss husi.
2017. okt. 17. 21:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Jaj, le kell tojni ezeket! Tudom, hogy nehéz és most rettentő rossz, voltam ilyen helyzetben, DE ma már azt mondom, hogy nem bánom, hogy megszakadt egy-egy barátság, hogy a banda feloszlott... aki fontos, azzal tartom a kapcsolatot és átértékelődött pár ember szerepe az életemben. Nem volt könnyű, de visszanézve látom, hogy micsoda "barátságokat" tartottam örökkétartó öribariságnak. Remélem, neked nem csak ebből a bizonyos bandából áll a baráti köröd és tudsz más kedvességében és barátságában vigasztalódni, gyógyulni. Még ha idővel visszakúszol közéjük, ki tudja mi lesz, ha jön a következő nagymellű maca?! Hát én igen, ugyanez, hidd el.
2017. okt. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt írtad 'haveri társaság'. Ez a nagy többség szemében nem egyenlő a barátsággal...

Az ismerősnél kicsit több, de nem olyan mély, mint egy barátság. Vagysi a haverok jönnek-mennek. És igen, a társaság befolyásolható. Leginkább nem a jó irányba.

Ha a külsőség jobban számít, mint a "tartalom" (ész), akkor nem biztos, hogy sajnálni kellene.

2017. okt. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Érd el, hogy a nagymellű lány érted rajongjon, majd a fiúknak mond: pá fiúkák.

Majd csapj a lány fenekére, és kacsints a fiúkra, és fölmentek a házadba csajos-estét tartani.

Egyszóval ismerd ki a lányt, a nagymell édeskevés, ha te ravaszabb vagy.

2017. okt. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajátítsd ki magadnak a lányt, úgy hogy csak a te társaságodra vágyjon.
2017. okt. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a lánnyal legjobb barátnők voltunk és mindent tudott rolam, ebből következik hogy tudja mi a gyengepontom és tudja hogy hogyan kell tonkre tenni engem. Bosszút akar állni és nagyon megy neki. Nemtudok már nagyon mivel próbálkozni hiába megyek oda hozzájuk nem velem foglalkoznak, hiába próbálok beszélgetni velük minthogyha nem is léteznék. És egyre többet vagyok szomorú rossz érzés hogy akiknek eddig mindent elmondtál, nevettél velük, azok most hátat fordítanak neked.😔 Akivel a legtöbbet voltam, ő most minthogyha totáll belenne rám sértődve ha ránézek akkor vágja a "kitérdekelsz" fejet.😒 Már többször is próbáltam mondani neki hogy nemtudom hogy miért utál de bocsánatot kértem és mondtam hogy sajnlamo ha valamivel megbantottalak de semmi.
2017. okt. 19. 13:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Az szép teljesítmény azért, hogy 13 évesen az a lényeg, hogy kinek nagyobb a melle. Most megyek és felakasztom magamat.
2017. okt. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!