Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet megyek egy barátomhoz,...

Lehet megyek egy barátomhoz, hogy oldjam meg, hogy ne kelljen kimennem nála wc-re?

Figyelt kérdés
Hétvégére meghívott magához... évek óta nem történt ilyen velem..nem véletlen^^" Alapból távolság tartó vagyok:D De szívesen mennék hozzá. A probléma az, hogy elég régóta betegesen szorongok attól, hogy másnál kelljen nagy wc-znem. Erre még nem találtam semmi megoldást:/ Hogy érjem el, hogy nála ne kelljen?

2018. nov. 26. 07:01
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Hát nálam ilyen esetben kamaszkoromban simán nem jött az ihlet, és baromi szarul voltam egész hétvégén. Hidd el, jobban jársz, ha reggel 5 perc alatt túlesel a dolgon, ők is szoktak kakilni.;)
2018. nov. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
ne legyel szegyenlos, bombazz be neki hadd szagolja:D
2018. nov. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 nemaRendőrség ***** válasza:
78%
Szarj a küszöbre ha nem akarsz a wc-be
2018. nov. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
menj el indulás előtt és ha ott is kell, akkor menj el éjszaka
2018. nov. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem valahogy sose sikerül a nagy dolog, ha nem otthon vagyok, akár napokig sem jön az ihlet. Aztán otthon egyből irány a slozi. :D Ami egyébként nem túl jó egyészségügyi szempontból... Amúgy meg gondolj arra, hogy ez természetes dolog, másoké sem rózsaillatú, szóval zárd magadra a wc ajtót, ha kell, a többit meg szard le. Szó szerint :D.
2018. nov. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nem te vagy az egyetlen ember ilyen problémával. Ha ezt hallom valakitől, mindig elgondolkodom, hogy az ilyen emberek sosem voltak gyerekként táborban? Vagy épp emiatt kihagytak egy nagy élményt? Két napig még meg lehet szenvedni, na de egy hétig? És mi lesz ha olyan egyetemre szeretnél majd menni, ami messze van tőled és kollégistának kéne lenned? Emiatt egy célt is eldobnál? Amúgy egy jó koleszos tudja az íratlan szabályt: amint megtörténik a csodás pillanat, rögtön lehúzza. A víz és a bűzkanyar pedig teszi a dolgát. A kintiek nem érzik és valljuk be, neked is kellemesebb, hogy a műveletet nem a saját bűzfelhődben ülve fejezed be.
2018. nov. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami meg alap, az a légrissítő spray. (Van direkt klotyóhoz való, szag semlegesítő.)
2018. nov. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!