Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális, hogy szinte szerelme...

Normális, hogy szinte szerelmesen kötődöm az egyik legjobb barátomhoz?

Figyelt kérdés
Fiúk vagyunk és nem melegek. Nem is szexuális jellegű ez a dolog, de örökké rá gondolok és vele akarok lenni. Pont ugyanaz, mint amikor szerelmes az ember, csak nem testi jellegű a vonzalom. De miért kötődöm ennyire hozzá?
2015. jún. 9. 08:34
 1/2 anonim válasza:
60%
Én is igy vagyok a legjobb barátnőmmel , szinte olyanok vagyunk mint a testvérek, mindennap beszélünk, élőbe, facebookon, vagy telefonon, ha épp egy nap nem beszélünk, még hiányérzetem is van hogy wtf??? ma nem is beszéltünk, nagyon erős a kötödés köztünk, mindent megbeszélünk, de tényleg mindent.. Imádom azt a hülye fejét :) Nyugi normális ez.. Gondolom általában mindig együtt lógtok, hülyültök, stb. Ilyen ez az igaz barátság, örülhet a haverod, hogy ilyen barátja van :)
2015. jún. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én is éreztem így,többször is, ám ezt egyik illető sem értékelte = kvázi kizártak az életükből, hiába tartottam őket örök barátnak. Próbálj változtatni a hozzáállásodon, mert félő, hogy sok jó nem fog belőle kisülni. persze remelem, hogy ő is így érez irántad, s minden rendben marad.


Én speciel nagyon örülnék, ha lenne egy ilyen barátom

22f

2015. jún. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!