Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mért teszi ezt velem? Online...

Gags kérdése:

Mért teszi ezt velem? Online a nap 24 órájában, offline szinte még köszönés sincs

Figyelt kérdés
Most féléve hogy megismerkedtünk egy házibuliban, azóta tartjuk a kapcsolatot, egy suliba járunk még ha nem is egy osztályba. Néha képes órákat beszélni velem írásban, de képes úgy elmenni mellettem a folyosón hogy nem köszön, vagy meglepődik ha én köszönök neki o.o Közös programokban abszolút nincs benne, mindig azt mondja hogy elfoglalt, még a kedvenc előadására is úgy kellett elcsalogatnom, hogy majdnem nem volt hely. Ha valami szabad program van a suliban nem keres, nem beszél velem, elsétál mellettem, de amint hazaértem mindig üzenet fogad tőle... Egyszerűen nem értem mért csinálja ezt. 17/L 18/F

2018. nov. 30. 10:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Élvezi hogy körülrajongod a chaten, de a való életben elhatárolódik tőled minden szinten.
2018. nov. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szó sincs rajongásról. A barátomnak tekintem (kérdés hogy meddig) nem valami hírességnek.
2018. nov. 30. 13:09
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem is mondtam hogy te annak tartod, de az is biztos hogy a barátod el van szállva magától.
2018. nov. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nincsen szocializálva; meg ezt az alapvető dolgot nem jegyezte meg kicsi korából, hogy akit ismerünk, és szembe jön, annak köszönünk. Élőben gyáva-fajta ember egyébként. Ennyire!! Szóval nem csak simán félénk, ha félénk lenne, legalább biccentene, nem pedig átnézne rajtad. Egyébként, ha idegesít, nem kell foglalkozni vele, egyébként kérheted, hogy magyarázza már meg, miért vesz semmibe, miért néz levegőnek, amikor ott az iskolában vagytok. Lehet , hogy otthonról a gép előtt ülve tök jókat beszélget veled, de a való életben meg szégyell téged. A barátai meg más emberek előtt tehát nem mer felvállalni, de lehet bunkó is. Sőt, az talán az is, ha szembe jön és rád se néz. Nemhogy köszönne vagy integetne, vagy eltátogna egy sziát minimum.
2018. nov. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

1. Szégyell téged.

2. Van barátnője, ami nagyon féltékeny.

2018. nov. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Biztosan tudom hogy nincs neki (aki, nem ami, ne haragudj de szúrta a szemem) mert nagyon sokat panaszkodott miatta... nehéz elhinni az első lehetőséget :c
2018. nov. 30. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!