Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek a magyarokró...

Mi a véleményetek a magyarokról és Magyarországról?

Figyelt kérdés
?
2018. dec. 2. 11:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
9: MI az isten köze van ehhez Hitlernek? Én arról beszélek, hogy az ország olyan amilyenné mi tesszük.
2018. dec. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
17%

Egészséges, küzdeni képes nemzet, akiknek szüksége van kihívásokra az életben. A világhoz, mind technikailag,irodalmilag,zeneileg,fizika, és egyéb területeken nagyon sokat adott a világhoz, ami nem sok nemzetről mondható el.

A magyarok dúzadnak az önbizalomtól, és a vitális tetterőtől, de kellő szerénység, és mértékletesség tudatában sosem szabadul el velük a ló, mert egy lóhoz értő, lovas gyökerű emberekről van szó.

2018. dec. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Buták.
2018. dec. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
2018. dec. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem Magyarországot, szívesen élnék itt a családommal, csak sajnos a férjem munkája ezt nem teszi lehetővé. Összetartó nemzet lennénk, kár, hogy a politika annyira megosztja az embereket. Ha külföldön találkozok magyarokkal, mindig megvan az összetartozás érzése, szívesen beszélgetünk, akkor is, ha amúgy totál idegenek vagyunk.

Sajnos az elégedetlenség nagyon jellemző a magyarokra, főleg azokra, akik soha ki nem mozdultak az országból, mert ők meg vannak róla győződve, hogy máshol mindenütt jó, csak Magyarországon nem. Egyszerűen szidni kell a mindenkori kormányt meg minden egyebet, mert ha azt találod mondani, hogy neked nincs bajod ezekkel, akkor kinéznek, kiközösítenek. Pedig csak el kellene menni más országba ahhoz, hogy az ember hálás legyen a magyar egészségügyért. Az angol egészségügy pl. katasztrófa, 100x inkább a magyart választanám.

2018. dec. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Apám 67 es születésű, a 70-es 80-anas években nőtt fel, amikor még volt "kommunizmus", és falusiak voltak, tehát rájuk ez jobban hatott. A másik hülyeség amit írtál, (mint troll), elmondom hogy a jobboldali fideszeseket támogatja, meg szavaz a fideszre 4 évente, ugyanúgy mint a többi fideszes idősebb emberek, akik régebben a kommunizmusban nőttek fel, és még mindig nem ürült ki a kommunizmus a fejükből. A fideszesek közül is van olyan, pl Semjén Zsolt, akiről látszik szinte hogy kb ugyanolyan erőszakos, szigorú személyiség, a szemkontaktusa mindent elárul, akár csak apámmal kapcsolatban. Szóval hülyeség amit írtál, mert apám jelenleg is fideszes, ettől független kommunista viselkedése nagyon aggasztó, sok ember akkoriban nőtt fel, és nem megy ki belőle a kádárizmus. Főleg mikor 4 fal között van apám, ott még jobban játssza ezt a régi módi erőszakoskodást. Büntetésképpen, anyámhoz visz le 2 hetenként, ahol vertek anno (anyám párja vert), és épp ezért hozott el onnan az igazi apám. Autistaként bélyegeztek meg kiskoromtól kezdve (nem voltam az), amikor anyám elvitt a kórházba, majd így kellett le élnem az életemet, eleinte normális általánosba, majd onnan specibe küldtek, a sok értelmi fogyatékosságal rendelkezők közé. Örülnék ha a lol-t, meg az ilyeneket elhalasztanád (ki nem állhatom a trollkodást), amúgy már miért ne lehetne egy 52 éves kommunista? Meglátom rajta. Nem tudok elérni dolgokat, a nyári melón amit összegyűjtöttem pénzt , azt is elkobozta azzal a mondattal, (orvosnőnek mondta) hogy elveszi a pénzem, mivel hogy "én" autista vagyok, és nem fogom fel a pénz értéket. Ezenkívül a másik válaszolóval kapcsolatban, elárulom hogy "De" , igenis megvan adva hogy meddig maradhatok fent, valamint hogy meddig lehetek "kint", tehát hogy fél 8 ra hazaérni stb, majd közbe felhívott a haverok előtt (normális barátaim vannak, nem rendelkeznek betegségekkel, ebből is látszik hogy én se vagyok beteg, mert akkor nem lennének értelmes barátaim). Valamint testvéreim voltak, és miután elváltak a szüleim, apámnak kellett gyerektartást fizetnie anyámnak a gyerekek iránt (tanulmányaik iránt, egyetem stb), azt a pénzt meg szépen anyám meg a jelenlegi párja (aki vert) benyelték apám vagyonát (ami a gyerektartással kapcsolatosan küldött pénz). És apám így akarja megbosszulni anyámon keresztül, hogy most oda küld le 2 hetente, azzal a mondattal hogy "anyád nem fizetett semmit, menny a cigányokhoz" és még mindig le visz, ha nem ülök be kocsiba nekem támad, majd azt mondja a mentőknek hogy én mentem neki, + már 18 megvagyok, és nem kéne hogy létezzen az "anyás hétvége", nagykorú lettem.. Nevetséges.. És az is hogy segítség helyett, trollkodtok, le vagyok korlátozva a papírok meg minden végett, hogy pl apám elintézte a bíroságon hogy örökké a gyámom legyen, még 18 életévem után is, mert h autista vagyok aki nem birja magát eltartani.
2018. dec. 14. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!