Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék 0-ról új emberek...

Hogyan tudnék 0-ról új embereket megismerni? 22/F

Figyelt kérdés
Nagyon kevés barátom van és őket elragadta a munka, nemrég ért véget egy kapcsolatom és mindent ő rá tettem fel, vele töltöttem minden percem és mivel sajnos vége így hatalmas űrt hagyott maga után. Nem vagyok túl gyakorlott ismerkedésekben, nagyon nehezen kezdek el bármit is. Szegeden lakom ami viszonylag nagy város, próbáltam sétálni de a céltalan járkálás nekem nem jött be. Ha valaki volt/van hasonló cipőben meg tudná velem osztani az élettapasztalatait?

2018. dec. 3. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Kell valami közös pont.


Pl.: egy sporthelyre jártok, minden nap ott eszel, azzal a busszal jársz mindig melóba,...

2018. dec. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mért lett törölve a válaszom?! :@
2018. dec. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten ki kell otthonról mozdulni, legalább egy emberrel össze kell hozzon a sors hogy utána még több emberrel találkozz. Azt tapasztaltam hogy az igazi barátságok, nem azok amik felületesek, ritkán köttetnek.

Viszont ne haragudj, de ha lenne egy újabb kapcsolatod, nem hanyagolnád el újra a barátaidat?

2018. dec. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3# Ha lettek volna barátaim, nem hanyagoltam volna el őket, de mivel nincs kit elhanyagolni biztosan több időt töltenék azzal akivel vagyok
2018. dec. 11. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!