Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felnőtt, családos férfiként...

Felnőtt, családos férfiként lehet még új, mély barátokat találni? Hol?

Figyelt kérdés
Kevés barátom van, de ők nem olyan élethelyzetben vannak, mint én, jó lenne olyanokkal is közelebbi kapcsolatba kerülni, akik hasonló helyzetben vannak (pl apák).
2018. dec. 5. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Esetleg az oviban/iskolában, ahová viszed a fiadat/lányodat? Talán megpróbálhatnál szóba elegyedni egy-két számodra szimpatikus apukával. Ha van bennetek közös és jól elbeszélgettek, és ez néhányszor megismétlődik, akár feldobhatnád hogy találkozhattak máshol is, családdal együtt is, netán meghívhatjátok őket magatokhoz/karácsonyi vásárolni, vagy bármi. Még jó családi barátság is kialakulhat, ha a feleségeitek is szimpatikusak egymásnak.

Illetve az jutott még eszembe, hogy célzottan azzal az apukával kezdeményezel beszélgetést és megismerkedést, akinek a gyereke a te fiad/lányod jó barátja.

2018. dec. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

*karácsonyi vásározni

És bocsánat, így utólag visszaolvasva kicsit sok a bizonytalanság az írásomban (esetleg, talán, akár, netán) :D

Mert nem vagyok ilyen helyzetben, csak próbáltam ötletet adni.

2018. dec. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én családos Bp-i férfi vagyok, de szívesen barátkozom nőkkel :-)
2018. dec. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!