Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt olyan nő aki 20 éves...

Van itt olyan nő aki 20 éves kora után talált legjobb barátnőre?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve mert világ életembe akiket én barátnőimnek tartottak irigyek voltak rám. Holott én úgy érzem nincs mire, és ha több is volt nekem mint nekik, soha nem vágtam fel vele, sőt még én éreztem rosszul magam..

Szóval sajnos most vagyok 20 éves és nincs egy igaz barátnőm. Úgy látom ilyenkorra mindenkinek van legalább egy.

Vannak ilyen “barátnőim” de még a bizalom sem kölcsönös teljesen, és nem is lehet rájuk semmiben számítani, nem olyan értékrendel rendelkeznek mint én (nem jár be iskolába, stb)


Ha van valami tippetek hogyan lehetne ennyi idősen jó barátnőkre szert tenni akkor kérlek ne tartsátok magatokba.

És azt sem ha ti is hasonló cipőben jártok / jártatok 🙂



2018. dec. 6. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg valamilyen hobbit találni, valamilyen közösséget ahol tudsz barátkozni és lehetőleg meséld majd el nekem is hogy mi ez a hely :D mert nekem sincsen legjobb barátom

Én jelenleg ugyan ebben a cipőben vagyok csak nekem nincsenek ilyen felületes barátaim sem sajnos rossz osztályközösségbe kerültem és más hely ahova rendszeresen eljárok még nincsen, ha akar valaki dumálni akár erről akár valami másról szívesen várom az üzenetét :D

F/20

2018. dec. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én 19 évesen voltam teljesen elkeseredve mert még felszínes barátnőim se voltak. Elmentem egy bármixer tanfolyamra és ott ismerkedtem meg a lánnyal aki azóta a barátnőm. Bármi ilyenre elmész ami érdekel ott máris hozzád hasonló emberekkel fogsz találkozni és találhatsz olyat akivel szorosabb barátságot tudsz kialakítani. Csak legyél nyitott és ne keseredj el mert sosem vagy túl idős egy baratság kialakításához :D
2018. dec. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én. A közös érdeklődés sokat segít. Meg persze nem kell bezárkózni a négy fal közé.
2018. dec. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak nagyon szoros barátságaim, amik még gimi első osztályában köttettek, de a legközelebbi barátnőmet az egyetemen ismertem meg, 23 évesen. Egyébként kétszer költöztem teljesen egyedül más országba és mindenhol sikerült baráti kapcsolatokat kialakítanom, a nagy részük haveri viszonyra kopott, de van, akivel szépen épül a barétségunk a mai napig. Hobbihoz, érdeklődési körhöz megfelelő helyekre jártam, csoportokhoz csatlakoztam, munkahelyen is lett (most már) jóbarátom. Add önmagad, nyiss emberek felé (ne várj arra, hogy kezdeményezzenek), mozdulj ki számodra érdekes programokra akkor is, ha nincs társaságod hozzá, keress egy olyan csoportot/tanfolyamot, ami a hobbidhoz kapcsolódik (pl. túracsoport, társastánc, főzőtanfolyam stb) és előbb-utóbb biztosan összejön. Sok sikert!
2018. dec. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ez vigasztal, nekem 22 évesen sincs legjobb barátnőm :D Vannak barátaim, de nem érzem egyiküknél sem azt, hogy olyan hű de jó barátok lennénk.
2019. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!