Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mégis mit vár az ilyen ember?...

Mégis mit vár az ilyen ember? Csak én vagyok gonosz, vagy más is ezt csinálná?

Figyelt kérdés
Van egy szaktársam, akit az eddigi 3 egyetemi félév alatt kb én tartottam az egyetemen azzal, hogy mindig küldtem neki anyagot. (Ő ilyen tipikus áldozatka, aki totál életképtelen, de igyekeztem neki segíteni jegyzetekkel, meg beadandó írásban, mert jóban lettünk.) Legutóbb küldtem neki egy saját órai jegyzetet, ami lényegében egy beadandó vázlata volt. (Nem a kész változat, csak egy órán gyorsan lepötyögött outline.) Aztán ő is azalapján írta meg a saját beadandóját... Erre beszólt nekem, hogy "Azért volt ám a beadandódban pár helyesírási hiba!" Na, itt mondom, ez kész... (Amúgy órai jegyzetet kapott, amiben nyilván akadt pár elgépelés, mivel a tanár gyorsan beszél.) Aztán közöltem a drágával, hogy nem mondott újat, ugyanis órai jegyzetet kapott, ami nyilván nem egy letisztázott fogalmazás. Azóta állandóan üldöz ugyanazzal a beadandóval, hogy én mit hogyan csnáltam? Én meg teszek a fejére, nem reagálok semmire sem, mert szerintem, ha már csak azért is képes volt beszólni, akkor innentől nyugodtan oldja meg egyedül.
2018. dec. 9. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyu!

Én annyira gonosz vagyok, hogy el sem jutottam volna odáig, hogy egy ilyen balfaşzt pátyolgassak.

Hagyd a fenébe, oldja meg magának!

És dehogy vagy gonosz, ellenben ha hagyod ezt az élősködést, jó mafla vagy.

2018. dec. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazad van, én is találkoztam már ezzel az embertípussal. Az én történetem az volt hogy segítsek egy ismerősömnek egy kanapét átvinni máshova, persze ingyen. Mondtam hogy rendben, odamentem, viszont a kanapé túl nagy volt, nem fért be a kisbuszba. Erre az ismerősöm nekem esett hogy miért ilyen kicsi a kisbuszom, miért nem szóltam hogy csak ekkora, raboltam az idejét, stb.
2018. dec. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól teszed hogy nem állsz vele szóba.Eddig is felesleges volt.Vagy rájön hogy mennyire hülye vagy nem, de neked ezzel nem érdemes foglalkoznod.
2018. dec. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen osztálytársam van gimiben. Ha kitennék az utcára szerintem 20 évesen is éhenhalna...De az érettségi tételeket küldjem,de ha van benne egy hiba már én vagyok a hülye...
2018. dec. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy igazatok van, az volt a hiba, hogy pátyolgattam. Tanulhatnék már az ilyen esetekből.
2018. dec. 9. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!