Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez komoly fenyeget...

Szerintetek ez komoly fenyegetés lehet a legjobb barátom részéről? 17/f

Figyelt kérdés

10 éve legjobb barátok vagyunk (vagy voltunk?), de tegnap megtudta hogy megcsalja a barátnője, méghozzá velem.


A csajjal azonnal szakított, és azt mondta neki hogy "erre nagyon rábszol hétfőn".


Én tegnap este hívogattam őt, írtam neki de nem írt vissza.

Mint megtudtam tegnap este kiment pár haverjával piálni. Előbb annyit írt nekem hogy nagyot csalódott bennem, és holnap megkapom a magamét.


Ez most valami fenyegetés akart lenni? Meg akar verni a 60 kilójával vagy mi a francot jelenthet ez az üzenet?



2018. dec. 9. 11:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Te hány kg vagy, 62?
2018. dec. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Miért lennék ettől nagy görény? A lány nem ellenkezett, egy szóval sem mondta hogy ne csináljuk ezt.
2018. dec. 9. 15:02
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked ezt még magyarázni is kell, akkor ásd el magad.

Eleve milyen gerinctelen kezd ki a "legjobb barátja" csajával?

2018. dec. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Telefonon beszéltem vele, azt mondta nem is bennem csalódott annyira (tudja hogy ugyan olyan "kanos állat" vagyok mint ő) hanem a lányban, hogy az első adandó alkalommal megcsalta őt.

Azt meg is mondta hogy holnap tuti hogy behúz egyet, mert azt megérdemlem

Azt is mondta hogy most jó ideig tuti nem akar komoly kapcsolatot, csak szexet minden mennyiségben :D

2018. dec. 9. 16:23
 15/15 anonim ***** válasza:

"nem is bennem csalódott annyira (tudja hogy ugyan olyan "kanos állat" vagyok mint ő) hanem a lányban, hogy az első adandó alkalommal megcsalta őt."

Na, akkor figyeljetek, kamaszok! A hűség nem tulajdonság, hanem állapot. Vagy nevezheted döntésnek, tök mindegy. A lényeg az, hogy a párod hűsége nem rajta, hanem rajtad múlik. Ha fenn tudod tartani a szerelmét, akkor hű marad, ha nem, csak a telefonodat buzerálod, akkor ne csodálkozz, ha megcsal. Ez természetesen vice versa igaz. Te is valamiért szereted. Ha ez a valami eltűnik, vagy ellenkező előjelűvé válik, a te szerelmed is hanyatlik, s vele a hűséged is gyengül. Az élet nem holdfényes lányregény! Minden kapcsolatot ápolni kell. Még az én 50 fölötti feleségemnél is bepróbálkoznak szinte hetente, és megnézhetném magam, ha a szemében nem én lennék még mindig a földkerekség legklasszabb pasija.

2018. dec. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!