Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mindig ő keresett aztán...

Tekissunyi kérdése:

Mindig ő keresett aztán szóvátette, és most minden megfordult. Ilyenkor mi van? Valaki fejtse meg nekem ezt.

Figyelt kérdés
Két honapja megismertem egy lány. Beszéltünk 1napot kb. de előre nem fogott meg abbamaradt a beszélgetés, majd rám írt egy héttel később hogy "ennyi volt?, Meguntál?" És azóta folyamatosan beszéltünk(minden nap), esténként telefonálgattunk (1-2 órát). Aztán szóvátette 1 hete hogy mindig csak ő keres, és ha nem keresem, ő sem fog. (Pedig én is kerestem de ritkábban.) Megértettem, de azóta csak én keresem és számomra ez kellemetlen olyan mintha csak számomra lenne fontos, és "zaklatnám". Pedig ha megkeresem ugyanúgy beszélünk mint ha ő keresne. Tegyem szóvá nála hogy ő miért nem keres mostanában? (Csak baráti kapcsoltatót szeretnék vele kiépíteni semmi mást) Én 19 Ő 17 éves.

2018. dec. 17. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:
73%
Ez csak kihasználás. Játszadozik veled. Ez számára csak egy játszma. Hogy szórakozzon veled. Érted? Mielőbb szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2018. dec. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!