Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm megésrtődött...

A barátnőm megésrtődött karácsony előtt. Miért?

Figyelt kérdés
Miért sértődött meg a barátnőm karácsony előtt?én csak mondtam neki hogy nem érek rá mert megyek orvoshoz.És egyből olyan hangnemben mondta hogy te sosem érsz rá és lerakta a telefont.Ő nem ér rá minden nap és nekem mindig jónak kéne lenni amikor ő kitalálja azt a napot amikor nem megy a tesvéreihez.Nem értem mért ilyen.Én sosem sértődtem meg rá,pedig gyakrabban lemondta meg eltűnt egy hónapra is.Miért ilyen?

2018. dec. 20. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Mert elvárja, hogy kedve szerint pattogj és a csicskája legyél, hogy kihasználjon.
2018. dec. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Mindegy, miért ilyen. Dobd ki!
2018. dec. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden párkapcsolat vége így kezdődik.


Nem mondja meg kerek perec, hogy van más, hanem fokozatosan építi le a kapcsolatot lehetőleg önmagát áldozatként beállítva.


Az a baj, hogy alapból felállítanak egy olyan helyzetet, ami arról szól, hogy "te vagy a hibás". Holott ez nem így van, mégis teljesen átveszik ezzel az irányítást. Ezzel előkészítve a szakítást.

2018. dec. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint csak ki használ velem is volt már ilyen :-(
2018. dec. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Jön a karácsony ilyenkor megvannak bolondulva az emberek.

(nekem akárhány karácsonyom volt eddig mindig elötte szakítottam, vagy kidobtak)


amúgy szerintem is azt várja el, hogy pattogj ahogy neki tetszik de egyébként szerintem az összes nő ilyen.

2018. dec. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat!
2018. dec. 20. 18:49
 7/7 anonim válasza:

Ne hagyd, hogy ő törje össze a te szíved.

Legyen egy kis bűntudata.

2018. dec. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!