Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem keres már? (Többi lent)

Miért nem keres már? (Többi lent)

Figyelt kérdés

van egy evfolyamtarsam akivel a nyaron nagyon joba lettem(o fiu én lany)

egyik legfontosabb barat volt szamomra főként mert eddig sose voltam olyan barátságba h fiu-lany mivel valaki tobbet erzett

itt nem volt ilyen

minden nap beszeltunk,mindent megosztottunk egymással,bármiről tudtunk beszelgetni

volt egy kirandulas ott 16km sétáltunk oda vissza vele beszelgettem és akkor lettunk szerintem legjobb baratok

megertett,meghalgatott

aztán 3 hete hogy nem ír,nem keres,suliba ehy szot sem beszelunk,nem is nagyon köszönünk már egymasnak

haragudni allitolag nem haragszik..nem is lenne miért

de rosszul esik hogy annyira megszerettem mint baratot és ennek így kimondom VEGE

miért lehet ez hogy már nem keresi a tarsasagom mikor nagyon joba voltunk?:///



2018. dec. 27. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy hasonló, mi nem voltunk ennyire jó barátok, meg én vagyok a fiú, ő a lány.Rendszeresen írtunk egymásnak, ha találkoztunk beszélgettünk, aztán egyszer csak megszűnt. Mintha kerülne is.

Lehet, hogy meg kellene kérdezni?

2018. dec. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyenek ezek a mai tini fiúk, elhihette veled a tetszelgő, hallgató, meg értő, baráti szerepet, te meg jól be habzsoltad, valószínűleg ő többet, akart mint baráti kapcsolat!

Jah és olvasd vissza amit írtál, mert sehol egy vessző, így egybe olvasva elég trehány és nem árt a betűkre is ékezet baszni!

2018. dec. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg tőle? :)


Egyébként ennyi infó alapján az a legvalószínűbb, hogy többet akart, és látta, hogy nem vagy vevő rá. Vagy éppen elkezdett érezni valamit irántad, és nem akarja folytatni...

2018. dec. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már kerdeztem tole..aztmondta nincs semmi baja..hat nemtudom

2-es: koszonom máskor odafigyelek ra

2018. dec. 28. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!