Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szingli fiúként hol lehet...

Szingli fiúként hol lehet szingli lányokkal BARÁTKOZNI? Lentebb berágom a szádba.

Figyelt kérdés

Párszor már megtörtént, hogy beleestem olyanba aki belül egy kisebb katasztrófa volt. A végén persze semmi sem lett belőlünk de szívás volt kezdeni is az illetőnél.

Szóval szeretnék lányokat valós környezetükben, józan állapotukban megismerni.

Elég fejlett kommunikációm van (amibe bele az is, hogy nem fo$om a szót) szóval ilyen akadály nem lesz.

Ha kell keresek olyan melóhelyet vagy egyetemet, értek sokféle dologhoz úgyhogy majdnem bármi szóba jöhet.

Nekem a belső tekintetében nagyon fent van a belépő szint úgyhogy nincs más hátra mint előre..


2019. jan. 2. 19:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Már a szövegstílusáról is ordít hogy te egy akkora bunkó vagy mint ide a Mars.

Ilyen stílussal kb a Mekibe mehetsz takarítani ha egyáltalán.


"Elég fejlett kommunikációm van" Annyira fejelt kb mint az Észak Koreai hadsereg. Olyan 1920-ban leragadva.


Már ezt a szöveget is elolvasva kb az jön le te az az ember lehetsz akit addig kell ütni még szusz van benne.

Ismerek cigány srácot aki normálisabban beszél és bánik a nőkkel mint TE.


Ilyen személyiséggel SOHA nem lesz barátnőd. Ez 1 milliárd %.

2019. jan. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Ilyen személyiséggel SOHA nem lesz barátnőd."


Azért erre nagy összegben ne fogadj. Az ilyen suttyókat imádják a nők. Minél primitívebb annál jobb.

2019. jan. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12: Te is nagyon összetett lélek lehetsz, ha egy internetes kommentből megmondtad, hogy az illető suttyó-e vagy sem...


Nem értem miben különbözik az a hozzászóló a kérdezőtől, aki ugyanolyan stílusban osztja ki, mint amilyenben a kérdés kiíródott (nem csak 12-nek)

2019. márc. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!