Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 23 éves létemre hol ismerkedhe...

23 éves létemre hol ismerkedhetnék? Neten kívűl.

Figyelt kérdés
tehát itt vagyok 23 éves. Nyílván nem szólíthatsz le az utcán idegen lányokat. mit szólnának hozzá? ki állna szóba egy idegennel? ha jól néz ki, ha nem. Valami gyanus lenne. kezdem magam kicsit depressziósnak érezni, mivel semmi társaságom, akivel mondjuk néha ellehetne menni egy kávézóba beszélgetni. Unom már a fb on tartott kapcsolatokat. nagyon szomorú világot élünk sajnos.
2019. jan. 8. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Munkahelyen.
2019. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a munkahelyemen nem kivitelezhető. Ezt elfelejtettem írni.
2019. jan. 8. 21:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Járj el szórakozni! Disco, kocsma, pubok, koncertek, fesztiválok, Balaton Sound, Sziget Fesztivál,kempingtáborok nyáron.
2019. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hasonló gondom van, sajnos emellé még nehezen is ismerkedek. Az érdeklődési korod milyen? ha szívesen sportolsz, esetleg edzoterem... vagy onkentekedsz valahol, es ugy.. esetleg plusz munkat vallalsz valami barban..
2019. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
gyerekek nem ri**** szeretnék ismerkedni. szeretm az inteligens embereket jól esne jókat beszélgetni akár elméleti dolgokról is belemenni akár könyvekbe, írókba akár a nyelvtanba, tehát bármiról ami kellőképpen hasznos információ. fesztiválok disco?? ugyan már. ittas emberek vagy épp kiöltözött lenge ruhában tébláboló emberek. disco= egy hentes üzelet ahol kiválasztod a legszebb húst amihez éppen kedved támad. nekem nem ez a stílusom.
2019. jan. 8. 21:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Merre élsz? Mivel foglalkozol? ezek az információk lényegesen segítenének ötletet adni :D
2019. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mondjunk győrt. igazából itt van 50km re kb.
2019. jan. 8. 21:28
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha dolgozol, és van mellette időd, meg affinitasod, beiratkozhatgsz esetleg bármilyen művészeti "szakkör"jellegű helyre.

Sok az egyetemista Győrben, nyilván ha utána jársz fogsz találni esetleg filmklubokat, vagy bármilyen esti képzést/foglalkozast ami érdekel teged.

szinte biztos vagyok benne hogy vannak olyan helyek, ahova nem ribizlik járnak, és monjuk élőzenés kis "kocsmák" heti egy este.


Vagy esetleg slam poetry estek, még ha nem is köt le, ott meg tudsz ismerkedni fiatalokkal.


Ha esetleg nem dolgozol, hanem egyetemista vagy, vagy voltál, és egyes tárgyhoz értesz nagyon, vagy akár jól beszélsz egy nyelvet, vallalhatsz korrepet. az egyetemistaknak,igy is szerezhetsz nehany ismerost .

Télen szukosebbek a lehetosegeid, de ha kitavaszodik, akkor talán találsz szabadtéri filmvetítéseket. ott is lehet.


De szerintem ha egy olyan helyen,ahova nagy eséllyel értelmiségi emberek jarnak (leginkább altalanos peldakent konyvtar,konyvesbolt) leszolitasz egy embert azzal kapcsolatban amit épp olvas, nezeget, akkor az ertelmes reteg nem lerazni fog, aki leraz az meg pont nem az akit keresel valószínűleg.

2019. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
na utolsó, köszönöm! ezzel jó ötleteket adtál.:D szabadtéri filmezés stb. fogalmam sem volt, hogy ilyen egyáltalán létezik is. ment a zöld pacsi. további szép estét!
2019. jan. 8. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!