Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kik az igazi barátok? Mert...

Kik az igazi barátok? Mert úgy érzem, hogy senki se az. 19/F

Figyelt kérdés

Van pár "barátom", de nem tudom kik a legértékesebbek. Párat kiemelnék közülük.

1. Az osztálytársaim

Csak suliban beszélgetünk egymással, vannak köztük jó és kevésbé jófejek. Szünetekben és néha órákon hülyéskedünk, így úgy érzem néha egy hullámhosszon vagyunk. Némelyikükkel tartalmasabb, komolyabb témánk is van, ami személyesebb. De mint írtam csak suliban beszélgetünk. Nem hívjuk egymást, nem írunk egymásnak csak ha tanulnivalóról van szó.


2. A szomszédom

Minden héten beszélünk egymással szinte, vele is elökörködök, jól kijövök vele. Fiatalabb tőlem pár évvel, bár néha nem is tudom milyen. Ha ketten megyünk a városba, akkor általában ő mondja meg, hogy hova menjünk meg ilyenek. Mintha ő akarna lenni a vezér egyéniség, ha már lehet ilyet mondani.


3. Egy fiatal srác

Pontosabban egy ismerősöm unokaöccse, aki szintén fiatalabb tőlem pár évvel. Vele nagyon ritkán találkozok, azonban minden találkozásunk emlékezetes. Sokat szeret beszélni, szívesen meg is szoktam hallgatni. Vele is heti szinten írkálok. Azonban mint említettem nagyon ritkán találkozok, kb 2 havonta egyszer.


Szerintetek melyikükre értelmesebb több időt áldozni és melyiküket "elfelejteni"? Én nem tudok dönteni, hiába mondjátok, hogy döntsem én el, hiszen én állok közel hozzájuk, én ismerem őket. De nem tudom melyikükben bízzak, melyik értékesebb. Ha lehet ilyet mondani.



2019. jan. 13. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:

egyikük se zárj ki a másikat, de ezek közül még egyik se igaz barát.

Suliban lóg az osztálytársaiddal, hétköznapokon a szomszédoddal és a fiatal sráccal, mikor alkalmad van rá.

Leírás alapján a 3.-nak van legnagyobb esélye rá, hogy igaz baráttá váljon.

2019. jan. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, van benne valami.
2019. jan. 13. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!