Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mennyi esély van...

Szerintetek mennyi esély van így valódi barátságokat kötni?

Figyelt kérdés

Előbb láttam meg egy facebook csoportban (városunkból vannak benne tagok), hogy egy lány barátokat keres, akikkel eljárhat edzeni, kávézni vagy csak beszélgetni. És kérdezi, hogy más is van-e ilyen helyzetben.

178 komment érkezett eddig. Rengetegen írják, hogy nincsenek a barátaik, ami nagyon elkeserítő. Nekem sincs túl sok. Szívesen írtam volna neki, de gondolom már megelőztek ezren. Szerintetek van esély így igaz barátokat szerezni?

24N


2019. jan. 13. 20:09
 1/4 anonim válasza:

Szia :)

Érdekelne a csoport :)

2019. jan. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi sem lehetetlen :-)
2019. jan. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mivel nagy volt az érdeklődés, ìgy valaki felvetette, hogy csinál egy külön csoportot barátkozásra, programok szervezésére.. Tök jó lenne ha ez megvalósulna :)
2019. jan. 13. 23:06
 4/4 anonim válasza:

Szerintem nem azon múlik, hogy hol történik a kezdeményezés - szóval történhet akár neten, FB-bejegyzés alatt is. :) Azon sokkal inkább múlik, hogy mennyire találjátok meg a közös hangot, és valljuk be, azon is, hogy mennyire laktok közel egymáshoz, mennyire tudtok időt szakítani személyes találkozásra. Ez viszont nem függ attól, hogy hol kezdtek beszélgetni szerintem. (Bár nyilván mondjuk ezek a paraméterek egy középiskolai osztályban nagyobb eséllyel fognak stimmelni, mint teljesen ismeretlenül a neten.)


Ami ezt a csoportot illeti, a gondolat nem lenne hülyeség egyáltalán, én Bp-i egyetemistaként szintén tapasztalom, hogy sokan nem találják a helyüket, társaságukat ilyen korban. Viszont nagyon meg kéne szűrni a felvett embereket, hogy ne legyen tele egyrészt teljesen passzív tagokkal, másrészt meg főleg olyanokkal, akik értelmes társaság-építés helyett mondjuk alpári felszedős szövegekkel bombáznak mindenkit, vagy a saját dolgaikat reklámozzák bent..


24/F

2019. jan. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!