Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van esély arra, hogy helyrehoz...

Van esély arra, hogy helyrehozzam vagy nagyon elszúrtam?

Figyelt kérdés
Még évekkel ezelőtt(2-3 éve) szerelmes voltam egy lányba,egész jól megvoltunk. Ő teljesen más volt,nem volt felszínes,nem volt beképzelt,nem játszotta meg saját magát,mások szerint ronda,de nekem nem az. Esélyem is volt nála,csak hogy ő egy másik fiúba volt szerelmes így csak legjobb barátok maradtunk. Majd összevesztem vele,és azóta bánom. Helyre lehet hozni?
2018. dec. 6. 07:40
 1/7 A kérdező kommentje:
F ez lemaradt bocsi
2018. dec. 6. 07:41
 2/7 anonim válasza:
Mintha az én és a volt legjobb fiú barátom "történetét" hallanám :) Írj, és segítek, amiben tudok, megbeszéljük :) Persze csak ha szeretnéd.
2018. dec. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Borsodi vagy?
2018. dec. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keresd meg, és beszélj vele, egy próbát megér, és ha nem is rendeződik, a lelkiismereted legalább megnyugszik.
2018. dec. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha ez csak egy barátság volt akkor már amikor összevesztetek és lényegében csak egy barátoddal vesztél össze akkor igen, miért ne?
2018. dec. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor ez úgyis veszett ügy lett volna, mert te belé voltál szeremles, ő meg másba, a barátság se működik úgy hosszabb távon, ha az egyik fél szerelmes.

De keresd fel újra! Nem veszítesz vele semmit, a legrosszabb esetben is marad a mostani állapot, szóval miért ne?

2018. dec. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Arra mindig van esély.
2018. dec. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!