Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen oldalakon lenne érdemes?

Milyen oldalakon lenne érdemes?

Figyelt kérdés
Csalódtam a régi baráti körömben és már nincs bizalom se. Majdhogynem a nulláról szeretnék felépíteni egy új baráti kört. Főként itt lányokról van szó mert olyat nem mondtak el nekem amit el kellett volna. De ez mindegy is.Tudom nem megy egyik napról a másikra de szeretnék egy új kört kiépíteni. 21/f pestre járok suliba így talán budapest környékiekkel lenne a legegyszerűbb.

2019. jan. 14. 06:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem oldalakon kene próbálkoznod, hanem inkább élőben :)

Pesten ezer meg egy lehetőség van. Kezdj el kondiba járni, könyvtárba, egyetemi foglalkozásokra, keress olyan hobbit, amit többen kell csinálni :) pl ha szeretsz túrázni, biztos talalnal olyan csapatot akik szívesen bevennének szerintem

Ha igazi barátokat akarsz, szerintem ne az interneten, hanem a “valóságban” próbálkozz :)

Nekem is van internetes barátom, olyan is, akivel soha nem találkoztunk, de már lassan tíz éve tartjuk a kapcsolatot. De az olyan barátaim, akikkel személyesen is talalkozom, egyik sem a netről van :) hanem mondjuk edzésről vagy suliból :)

21/N

2019. jan. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!