Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lelki társ? Milyen oldalakon...

Lelki társ? Milyen oldalakon érdemes olyan embereket keresni ahol hajlamosak arra, hogy a barátaim legyenek?

Figyelt kérdés

Fiúkkal /fiúval szeretnék beszélgetni, mert ők több újat tudnak nekem mondanom mint a lányok, hisz mégis más szemszögből látják a dolgokat. De nem egyéjszakás partnert akarok, sajnos sok oldal csak ezt tudja felajánlani. Szóval egy barátra van szükségem. Akivel nem kell hosszú, oldalas leveleket írni, úgy szeretnék beszélni az illetővel, mint egy régi baráttal,úgy értve, hogy akár úgy mintha chatelnénk. Nem szeretem azt ha egy levélbe belesűrítik az egész napot.

Szóval valami ilyesmi..



2018. máj. 27. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Barátkozni élőben kell, neten a nyomik haverkodnak, itt nincs barátság.
2018. máj. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Anotalk-ot kipróbálhatod, de ott sok értelmes fiúra ne számíts. Más oldalt nem nagyon tudok, mert a legtöbb csak a szexre megy rá sajnos. Amúgy esetleg írhatsz nekem is, én is szivesen barátkoznék. (Fiú vagyok)
2018. máj. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anotalkot nem ajánlom, sok a perverz meg a bunkó, meg az olyan aki lánynak hazudja magát:D. Főleg faces csopikban, talán még itt is. Amúgy lány vagyok, de ha szeretnél barátkozhatunk:D.
2018. jún. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
itt
2018. jún. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!