Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Már háromszor megtörtént,...

Már háromszor megtörtént, hogy egy jó fiú barátom belémszeret, én udvariasan visszautasítottam, és azután a srácok egy "vicc kedvéért" beégetettek, nevetség tárgyává tettek. Miért?

Figyelt kérdés

Mindháromban hatalmasat csalódtam. Azt hittem, szeretnek engem, és ha lehetőségük lenne rá se tudnának bántani...

Miért ilyen bunkók? Mással is történt már ilyen? 20/L



2019. jan. 16. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, nem a megfelelő emberrel barátkoztál. Vagy annyira mélyen érintette, hogy bekattant. Esetleg alapból is csak a fektetésre játszottak.

24

2019. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
sok a hülye ember, ennyi...
2019. jan. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon sok rém sztorit hallani elutasított férfiakról, csak azokban a történetekben sajnos a hölgyek nem "ússzák meg" egy beégéssel. :( Sosem fogom megérteni az ilyen férfi társaimat... Bár az ilyen gerinctelen alakokat nem is igazán nevezném férfinek, legfeljebb féregnek.
2019. jan. 17. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

mert gyerekesek, ha komolyan gondolkodnának, akkor nem tennének ilyen hülyeséget

legalább letudtad vonni a tanulságot, hogy velük ne kezdj még véletlen sem

2019. jan. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

értem is odavolt elég sok fiú jó barátom, mégsem történt ilyen igaz ez 21+ koromtól fogva van... most is alapban, ha valaki barátkozni akar, akkor az elején tisztán közlöm vele, hogy nem fogok soha többet akarni tőle a barátságnál és ebből sem volt még problémám, de ezt tudom tanácsolni, hogy a határokat elején meg kell szabni és akkor nem lesz gáz később... mert amúgy a töketlen és buta pasik nyomják azt, hogy "barátkoznak" de közben végig fel akarnak szedni és ha visszautasítod őket akkor jön a bosszú :D akin elején látom ilyen, nekik szimplán meg is mondom, hogy van elég barátom

mivel tettek nevetség tárgyává? vagy melyikbe eshetett a srác, hogy ez meglepetésszerűen ért? vagy bármi plusz infó amivel tudnék segíteni még? :)

2019. jan. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!