Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megtörtént már veled, hogy...

Megtörtént már veled, hogy egy baráti társaságból - minden előzmény vagy észrevehető ok nélkül - kirekesztettek, kitaszítottak?

Figyelt kérdés

2018. aug. 18. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Így nyíltan kimondva nem rúgtak ki, de szilveszteri buliba nem hívtak, meg azóta se keresnek. Egyszer hívtak, kellett volna segíteni melóban, de egyrészt tényleg nem értem rá, másrészt amúgy se mentem volna. Ha buliba nem vagyok jó, ne legyek jó akkor sem, ha segítség kell.
2018. aug. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos mostanság egyre többször veszem észre azt, hogy csak úgy ok nélkül kidobnak egy társaságból. Sose bántottam senkit, az egyik legjobb baráttípusnak tartom magam, aki segítőkész, kedves, megértő. De valamiért mindig rossz társaságba keveredek úgy tűnik. Az elmúlt 2 évben 5 társaságból lettem kitéve, már csak 1 van de már ott sem olyan mint régen. Ha visszakérdezek mit követtem el, mit hibaztam, miért dobtatok ki, csak egy "xd"-vel válaszolnak és kész. És igen, magamban is kerestem folyton a hibát. Emésztettem magam, hogy biztos en hibáztam. Aztán rájöttem, hogy nem velem van a baj. Én sem vagyok egy agytröszt de ezeknek az embereknek versenyzik az iq-ja egy darab kővel. Szóval nem biztos hogy nálad a baj.
2018. aug. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez akkor szokott megtörténni, ha egy irigyed vagy több, a hátad mögött fúrni kezd.
2018. aug. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Egy"? Nálam valahogy eddig minden társaságból ki vagyok rekesztődve minden előzmény vagy észrevehető ok nélkül.


Voltak munkahelyek, ahol azt ígérték, hogy felvesznek, de minden ok nélkül levettek.


Voltak lányok, akikkel próbáltam barátkozni, mondták, hogy mennyire szimpatikus vagyok nekik és hogy nem értik az embereket, hogy miért ellenszenvesek velem. Aztán eltűntek idővel minden ok nélkül, olyanná válva, amit szidtak.


Az osztályok általánosban is és gimiben is olyanok voltak, hogy kirekesztve voltam annak ellenére, hogy sose bántottam senkit.


Az egyetemen és kollégiumon ugyanez a helyzet, csak itt rosszabb, mert itt végig kell néznem meg hallgatnom, hogy mennyire szeretik egymást és elvannak egymással, de engem kihagynak, sose kopognak be hozzám, sose hívnak, hiába voltam ott a programokon, hiába segítettem be aktívan, az autistákat nem szeretik a környezetemben. Viszont ha nem lennék Aspergeres, akkor nem lennék normális, mert akkor lehetséges, hogy sose mondanám el, hogy valójában mi van bennem, mint ahogy a barátok elvárják egymástól. Ha őszinteségek kérnek, azt kell kapjanak, ezt én is elvárom másoktól.


Emellett olyan is előfordult, hogy egy számomra nagyon jó fej internetes haver csak azért gyűlölt meg engem, mert egy kérdésben máshogy gondolkodunk.

2018. aug. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Persze...

Egyetemen öten voltunk nagyon jóban,most maradtak ők négyen,meg én egyedül. Együtt jártak programokra,amire nem hívtak,vagy csak az utolsó pillanatban amikor már nem tudtam menni...nagyon szar érzés,mert én sem érzem annyira hibásnak magam.

Nem várom így túlzottan a szeptembert:(

2018. aug. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!