Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretnék hozzám hasonló...

Szeretnék hozzám hasonló barátokat. (? )

Figyelt kérdés

Nem vagyok társasági ember, kicsit nagyon félénk vagyok, ezért nehezen ismerkedem.

Vannak barátaim, de egyikük sem olyan weird mint én. Ami nem is baj mert nem várom el hogy mindenki olyan legyen mint én, de néha jó lenne olyan arcokkal lógni akikkel megértjük egymás fura dolgait.


send help thank u


2019. jan. 26. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Fura alatt mit értesz?


A válaszodtól függően lehet neked való vagyok.

2019. jan. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és melyik nemben születtél? Ezeket a fontos információkat tudni kéne, hogy szűrni lehessen a nem kívánt személyeket!
2019. jan. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocsánatot kívánok:(

16/L vagyok, Pest megyei

2019. jan. 27. 00:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt is lehet ismerkedni, de ne várd el tőlük a megértés vágyát, itt nagyon sok a laikus egyed. Ha még tanulsz, ott annál jobb, sokkal jobb személyesen ismerkedni, mint az interneten! Általában soha nem lesz több, mint szimplán társalgás, előbb utóbb meg unjátok a tracs partit és fel váltja az elhidegülés, és egy idő után már túl léptek egymáson.

Nem azt mondom, hogy próbáld meg, mert meg próbálhatod, annyi értelme van. Csak hát ezt úgy érdemes, ha van egy közös pont, egy közös érdekeltség, amiről tudtok beszélni, ami érdekel benneteket, mert ha ez nincs, akkor hamar, érdektelenségbe fullad a dolog!

2019. jan. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Jó lenne nekem is egy ilyen személy-barát, mert volna miről beszélni, lehet hogy hülyességet írok vagy csak simán hallgatni de hát ahogy sokan mondanák 20F Vigyázz!!!

Ki tudja mit csinálna stb..

De hát aki keres az egyszer talál,csak ne add fel és keress tovább, biztos vagyok benne hogy sikerülni fog, sok sikert és addig is kitartást :-)

2019. jan. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy a 3# válaszolónak igaza van, legyen valamilyen közös érdekeltség köztetek.
2019. jan. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is WÍRD vagyok, de a fura dolgok alatt mit értesz? :D

Gyökér vagyok én de van amit én se értek ám :'D

2019. jan. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!