Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan/Hol tudnék szerezni...

Hogyan/Hol tudnék szerezni magamnak olyan barátokat akikkel hasonló az érdeklődési körünk? Nem mintha magányos lennék, kb. az egész osztályommal jóba vagyok.

Figyelt kérdés
Van is legjobb barátom, de én szeretem az animeket ő pedig annyira nem. Sajnos ezért nem nagyon tudok ezektől beszélni senkivel. Hol tudnék ismerkedni?

2017. júl. 17. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon beléphetnél animés csoportokba. Van belőlük pár száz.
2017. júl. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
23%
Talán tanuld meg a -ban, -ben helyes használatát, úgy könnyebb.
2017. júl. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Facebook csoportok,rajongói oldalak, fórumok.
2017. júl. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

most velem is hasonló van. Legjobb haverommal ég és föld vagyunk ízlés terén és ő...lefikázza a dolgaim, nem is érdeklődik. Szóval úgy vagyok vele, kéne pár közös érdeklődésű haver.


Nekem is a face csoportokat ajánlják. Még nem léptem az ügy érdekében, de azt fogom tenni, hogy spontán beírom, XY helyen valaki nem ér rá? Ennyi.

2017. júl. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, kivéve #2-es!:)
2017. júl. 18. 20:27
 6/10 anonim ***** válasza:
A mondoconról hallottál már?
2017. júl. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
I#6 Persze , voltam a nyárin. Ott hogyan bárátkozzak ? Mert nem mehet csak úgy oda valakihez
2017. júl. 23. 22:21
 8/10 anonim ***** válasza:
ha írsz privátba, és leírod kb. mely animéket láttad akkor behívlak az egyik nagyobb facebook csoportba ;)
2017. aug. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondoconon nyugodtan oda mehetsz bárkihez, ott nagyon könnyű barátkozni. Persze eleinte nekem sem ment, még csak 2-szer voltam, másodikra már sokkal élénkebben és őrültebben mentem conra xd Mostmár elég sok mondoconos barátom van, de ezt csak az instagramnak köszönhetem..
2017. okt. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is imádom az animéket 😍
2017. okt. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!