Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez jó fej dolog volt?

Szerintetek ez jó fej dolog volt?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt elmentünk egy barátnőm szülinapi partyjára, ahol volt egy rakás finom kaja, 5-féle torta, italok, minden. Minden vendégének felpakolt barátnőm egy adag sütit, mielőtt hazamentek. Amin viszont meglepődtem, az az, hogy a mi négytagú családunknak adott egy szeletet a legrosszabb ízű tortából, és egy maréknyi száraz teasütit. Értem én, hogy "ajándék lónak ne nézd a fogát", és "aki a kicsit nem értékeli, az a nagyot nem érdemli", de nekem nem lenne képem odaadni a vendégeknek azt a süteményt, amit én magam sem szívesen eszem meg, csak azért, hogy fogyjon el. Persze lehet, hogy azt gondolta, hogy ha már ők nem eszik meg, legalább valakinek biztos jó ez is. A finom kajákat meg megtartotta a saját családjának nyilván. :D


Arra akarok kilyukadni, hogy ha nem adott volna egy falatot se haza, én akkor sem sértődöm meg. Ez viszont nem esett most jól. Szerencsére a gyerekeket nem érdekelte a süti minősége, bevágták másnap reggelire. Biztos emiatt adta oda a barátnőm.



2019. febr. 2. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ez bunkóság volt...
2019. febr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
szerintem is bunkóság volt, nyilvánvalóan abból volt a legtöbb, legkevésbé az fogyott, ami rosszízű volt, nekem nagyon kellemetlen lenne odaadni másnak, nem is tenném...
2019. febr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet fel sem fogta,milyen buta...

Hozzam eljott egyszer valaki segìtő szándèkkal,èn meg mikor haza indult,kèt mareknyi sutit eroltettem ra,hogy vigye haza gyerekeknek.

Felfoghatta fizetsègnek is!

En meg,olyan nagylelkűnek èreztem magam...emiatt.

Kèsőbb esett le,hogy mekkora butasàgot csinaltam.

Azòta szègyellem magam.

2019. febr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonymousreview60 ***** válasza:

Ha nekem már nem kellene a süti, és nem akarnék kísértésbe esni, és kidobni sem szeretném, és hátha másnak jó lesz és nem patikamérlegen, könyvelővel mérném a mennyiséget és a minőséget, akkor ugyanezt tenném. Ráadásul utódait befalták.

Ez nem nem-jófejség volt, hannem semmilyen fejség. Firstworldproblemed van. Gyógyítható.

2019. febr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem buta a barátnőm, és én sem akarom eltúlozni ezt a dolgot, szimplán csak ilyen még nem volt, pedig több, mint 10 éve jóban vagyunk, és sokszor adtunk egymásnak ételt eddig is.
2019. febr. 2. 11:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Èn sem tartom magam butának,sot tulzottan intelligensnek,mègis m egtettem.

De beszeld ezt meg vele.

Ird meg vagy mond meg neki,hogy rosszul esik Neked,hogy kevesebb sutit kaptal :)

Nehogy emiatt elromoljon a baratsagotok.

2019. febr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!