Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek miért nincsenek...

Szerintetek miért nincsenek barátai?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval, nagyon kedves, jó értékrendűnek tűnik eddig. Mesélte hogy gimiben elég kirekesztettnek érezte magát, nem nagyon voltak barátai. Most egyetemen van, de alig jár be, dolgozik, és itt sem sikerült állítása szerint mély dolgokat kialakítania, csak felületes dolgokat.

Miért lehet ez?

Gondolkodtam hogy mi lehet vele a baj, nem vagyok naiv vagy ilyesmi, de bevallom, rosszul esik meg nekem is hogy nincsenek elvileg barátai.

Rettentő jó intelektusú, humoros, törődő, udvarias. Nem igazán vettem észre rajta semmi jelét, hogy lenne olyan személyiségjegye ami akadályozná..

Szerintetek?

Én már másodéves vagyok az egyetemen, nekem sosem voltak ezzel bajaim.

Korrekt srác, jószívű, de sokszor hajlamosak a haverok az exeivel stbvel piszkálni...

22/l



2019. febr. 13. 16:16
 1/3 A kérdező kommentje:

Még annyit hozzátennék, hogy amellett, hogy meséli hogy milyen emberekkel foglalkozott eddig,nem tűnnek biztatónak, ugyanakkor keresi magában is a hibát, hogy miért lehet ez

(kifejezetten igényes, és amúgy jól néz ki)

2019. febr. 13. 16:18
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek barátaim, de én nem is keresem magamban a hibát. Nem mondom hogy nincs rossz vagy furcsa tulajdonságom, de aki igazán szeret elfogad olyannak amilyen vagyok. Mi sem bizonyítja ezt jobban, hogy 5 éve van párom. Ő elfogad és még rá is illik a furcsa tulajdonságomra. Neki sincsenek barátai, de ott vagyunk egymásnak. Jó lenne ha lennének, de sajnos nem találkoztunk még olyannal, aki egy kicsit se előítéletes, lehet vele jókat beszélgetni, elmenni erre-arra és persze megbízható.
2019. febr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gimnázium végéig kirekesztették, akkor nem nagyon tudta gyakorolni azokat a szociális skilleket, amik ahhoz kellenek, hogy könnyen alakítson ki az ember társas kapcsolatokat. Emellett gondolom nem is nagyon volt szerencséje a környezetével és még nem találta meg a maga társaságát, ha dolgozik egyetem mellett akkor ideje se lehet nagyon társaságot keresni az egyetemen. Nem feltétlenül van vele baj, csak azért, mert nem alakult ki baráti társasága és ez simán változhat a jövőben.
2019. febr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!