Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan, hol barátkozzak olyan...

Hogyan, hol barátkozzak olyan emberekkel akiknek nincsenek vagy alig vannak barátai de szeretnének? 18/L

Figyelt kérdés
Mindegy hogy netes vagy személyes barátság, csak az a lényeg végre legyen/legyenek igaz barátaim és én is az lehessek valakinek akik nem hálátlanok és megérdemlik az igaz barátságot!

2018. jan. 28. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha van még kedved beszélgetni, nekem írhatsz nyugodtan :)

De ugye te nem olyan vagy aki pár üzenet váltás után eltűnik...


20/F

2018. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha Békés megyei vagy akkor ismerkedhetünk. 19/F
2018. jan. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

A "18/L" jelzéssel máris változtatnak ezen számodra:D


Itt sokan sírnak, ilyen ügyben, de sok a "gázos"...óvatosan;)

2018. jan. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A félreértés elkerülése végett írom, hogy kapcsolatom az van, barátokat keresek :)
2018. jan. 28. 18:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Ajánlom az interpals.net oldalt nyelvgyakorlásra, tanulásra is kiváló, és más kultúrák megismerésére is. Még barátság is összejöhet..nekem legalábbis lett jó pár jó.

De gondolom helyi barátság lenne az igazi, talán ha neten keresnél hasonló érdeklődési körű csoportot, forumot?

2018. jan. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én màr 24 éves làny vagyok és vannak is baràtaim, de mindig nyitott vagyok újabbakat talàlni, ha gondolod.
2018. jan. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is írhatsz.:) 17/L

Remelem gyor - moson - soproni vagy:D

2018. jan. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is kevés barátom van és szeretnék megismerni embereket. Ha gondolod írhatsz. 17/L.
2018. febr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is írj! :)

Teljesen ugyanez a probléma nálam is. Illetve érdekelne hogy azóta sikerült-e barátokra lelned. 😃😊


20/L

2018. dec. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!