Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szellemi dolgozók barátkoznak...

Szellemi dolgozók barátkoznak fizikai dolgozókkal?

Figyelt kérdés
Például van olyan hogy mérnököknek jó barátai vannak a gyártósori dolgozók közül és munkán kívül is összejárnak közös programokra stb.

2019. febr. 18. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

Semmi jó nem szokott ezekből a barátságokból kisülni.

Irigység, rosszindulat, lenézés egyik-másik részről stb...

2019. febr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem láttam még erre példát, persze valahol biztos van.
2019. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Barátságnál nem a munkakör számít.
2019. febr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Te igy barátkozol, hogy " hé szia, szóval szellemi vagy fizikai munkát végzel??"

Feltéve, hogy a két csoport nemigen találkozik tekintve a különböző körökben való mozgást, még mindig lehetséges, hogy létezik ilyen barátság ami pl az iskoláig visszanyúl.

2019. febr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#4: szerintem úgy értette a kérdező, hogy egy cégen belül
2019. febr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Megeshet.
2019. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Mindenesetre a hasonló megtalálja a hasonlót elv érvényesül a leggyakrabban.
2019. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

Nem gyártósorom dolgozom, hanem irodaházban, de akad 1-2 fizikai dolgozó, mint takarítók, biztonságiak, szerelők és karbantartók, akiket cégünk alkalmaz.

Őszintén, közülünk senki sem ismerkedik, barátkozik velük. Nem azért mert le lennének nézve, köszönünk egymásnak, szólunk egymásnak ha van valami info, csak egyszerűen nincs meg a közös nevező. Akikkel egy feladaton dolgozunk, hasonló munkakörünk van, azokkal elég jóban vagyok, tudunk beszélni a munkáról, tervekről, suliról, hobbiról. Mivel a munkakör a többi alkalmazottal nem hoz össze, ezért a fizikaiakkal sem beszélünk. Persze az is más lenne, ha ismernék onnan valakit.

2019. febr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én tudok ilyenre példát, de nem cégen belül, hanem közös hobbi hozta őket össze.
2019. febr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%
Nyugodtan pontozzatok csak le, nálunk az egyik elkezdett haverkodni a fizikai dolgozókkal meg fordítva ők is vele! Úgy elkezdték kavarni a szart a fizikai dolgozók, hogy sírva mondott fel a gyerek. Úgyhogy hajrá!
2019. febr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!