Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet az, hogy a haverom...

Hogy lehet az, hogy a haverom anyja ilyen laza?

Figyelt kérdés

18-19 évesek vagyunk, hétvégén ültünk kint a haveromnál a ház mögött a teraszon. Egy barátom, a házigazda gyerek a barátnőjével és én.


Este volt már olyan 9 körül, kint ültünk, söröztünk meg téptünk.

Kb 2 joint ment körbe, a második felénél megjött a haverom anyja (aki amúgy orvos), kicsit odajött hozzánk. Továbbra is ment körbe a cucc, majd a haver odanyújtotta az anyjának, aki 3-at jó mélyen bele is szívott. Egy kis ideig még ott ült, beszélgettünk, majd elköszönt hogy ő megy aludni.


Hogy lehet valaki ilyen laza? Én el nem tudnám képzelni azt, hogy anyámnak odanyújtsak egy füvescigit, azt sem tudom elképzelni hogy beül a haverjaim közé és ott dumál velünk...



2019. febr. 20. 21:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%
nem laza, inkább hülye...
2019. febr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Ő így nőtt fel, jó a kapcsolatuk (jó neki). Számára ez a természetes
2019. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
15%

Nevetséges, nem laza. Pláne, hogy orvos.

18/L

2019. febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Flagstaff ***** válasza:
88%
"Ha tiltva nevelsz, hazudni tanítsz." Tudja, hol van a gyerek, mit csinál, milyen minőségű füvet szív. Nincs ezzel baj. Ha nem tudna róla, a gyerek akkor is csinálná... Lásd Te magad, Kérdező.
2019. febr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%
ez a normális, nem a rikácsolás, mint egy bsztlan luvnya
2019. febr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%

Vannak ilyen szülők. Ahol a családi közeg laza ott így is tudnak viselkedni. Az én anyám is ilyen, igaz mi nem füvezünk és már kicsit korosabbak vagyunk.


Egyébként a fűvel nincs is gond, sőt kisebb rossz mint az alkohol. Nem láttam még fű hatására senkit agresszívvá és elmebeteggé válni. Egészségre sem káros, nyugtató és fájdalomcsillapító hatása is van. Onkológiai betegségeknél is alkalmazzák a thc származékokat.

Egyedül a szintetikus vackok veszélyesek.

2019. febr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
15%

En is ezert akarok fiugyereket: akkor a baratai altal allando baratsag extrakkal utanpotlas lesz az eletemben :)

N

2019. febr. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

Ez nem lazaság, szimplán ez neki a természetes, nyitott és értelmes ember módjára utána nézett a fűnek mielőtt megtiltotta volna a felnőtt gyerekének. Én sem tudnám megcsinálni az anyámmal, de csak azért, mert szűk látókörű és elítél mindent amit nem ismer, nem lazaság kérdése a fű téma, hanem témaismereté.

Nézd meg mekkora ellenszenvet váltottál ki a válaszolókból ezzel a kérdéssel, szerinted mennyien néztek utána minimálisan is a témának mielőtt elhatározták, hogy elítélik? :D

2019. febr. 21. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
18%
Erről beszélünk, mint egészséges dolog? Én nem orvosi szaklapokból tájékozódom, de még egy orvos rokonomtól sem hallottam, hogy milyen egészséges a marihuána, ajánlja, hogy szívjak el minden nap/héten/hónapban egyet. [link]
2019. febr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

#9


Nem orvosi szaklapokból tájékozódsz, de tapasztalatból sem. Ha a kv ugyan olyan illegális dolog lenne, mint a fű, arra valószínűleg ugyanígy reagálnának az olyan emberek, akik SZEMÉLYES TAPASZTALATOK hiányában másoktól szednének össze infókat róla.

2019. febr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!