Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Több mint 400E-ből nem lehet...

Több mint 400E-ből nem lehet megélni egy kis városban? Haverom lehúzza az anyja pénzel?

Figyelt kérdés

Szóval haverom mondja hogy a fizetését haza kell adni mint az 50E-et havonta. Akkor van 2 mostoha testvére abból 1 kicsi meg egy 23 éves aki 120E keress és ö is hazaadja az összes pénzt. Akkor van haverom mostoha apja aki több mint 200E keress és ö is oda adja otthonra az összeset. Meg Haverom anyja is keress ez már több mint 400E forint és Még sincs pénzük....

Ezek szerint az anyja rossz pénzügyi befektető? Régen volt hogy csak az anyja dolgozott még is megéltek. Haverom panaszkodott hogy folyton elvesszik tőle az összes pénzét már 22 éves mondtam neki költözöttön külön.



2014. nov. 28. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Mivel az nem derül ki, hoyg mire kell fizetniük (hiteltörlesztés, rezsi,stb) ezért nem lehet megmondani, hogy ez sok vagy kevés.


A 400ezerböl a kérdésed alapján 5 ember él, és ez azért más, mintha egyedül vagy ketten lennének ennyire.


A haverod meg az 50ezerböl még albérletet sem tudna fizetni (kisvárosban is minimum 30ezer + rezsi, amég mégegyszer annyi), és akkor még nem evett semmit.

2014. nov. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jól van köszönöm a válaszokat!

Nincs hitel albérletbe vannak. Albérletért 10E fizetnek,mert az anyja ismeri az embert fával fűtenek.

2014. nov. 28. 11:01
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy költözzön el az igazi apjához!
2014. nov. 28. 11:05
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy volt hogy mikor pincérként dolgozott havi 120E keresett és azt is lehúzták tőle. Minden pénzt amit keress elveszik tőle.
2014. nov. 28. 11:06
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Mondjuk ez a haverod problémája nem a tied a szerintem
2014. nov. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem,ez azt jelenti hogy mas dolgaba utod az orrod!
2014. nov. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ők nem tudnak megélni!


Ha a haverod van olyan hülye, hogy minden pénzét hazaadja, akkor csakis magára vethet!

2014. nov. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én csak segíteni akartam neki! Már ö is ideges folyton...folyton az anyától kéri a pénzt az anyja meg ordít hogy honnan legyek pénz nincsen.
2014. nov. 28. 21:40
 9/9 anonim ***** válasza:
barátnőmmel mi ketten együtt keresünk 640 000 ft-ot, amiből kajára elmegy 120-150 000 ft, számlákra elmegy 100- 120 000 ft körül, én vettem 2 éve egy Alfa Romeo-t aminek a törlesztője megnőtt és már 110 000 ft felett van és a háznak a hitele ami szintén 95 000 ft. Mi csak ketten élünk ennyi pénzből de elég nehéz, főleg ahhoz a színvonalhoz képest amit megszoktunk mindketten még otthon de elakartunk költözni, önállósodni csak nem gondoltunk bele és nem hallgattunk a szülőkre hogy nem lesz könnyű, most már nincs arcunk haza menni és bejelenteni hogy nem úgy alakulnak a dolgok ahogy elképzeltük és a hiteleket törlesszék már le, pedig én már elég régóta tervezem hogy apámnak beadagolom hogy az egyik hitelt letörleszthetnék :)
2014. dec. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!