Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Válaszoljak neki?

Válaszoljak neki?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó és egyetlen barátom (ő fiú, én lány vagyok). Minden nap beszéltünk, voltak programok, szinte lelkitársak voltunk. Aztán egyszer megismert egy lányt és utána egyszerűen hirtelen elkezdett kerülni, nem válaszolt az üzeneteimre stb. Én akkoriban vesztettem el egy nagyon fontos személyt az életemben, ez nagyon megviselt engem. Elmondtam ennek a barátnak mikor találkoztunk, de semmit se reagált rá (csak a barátnőjéről beszélt, hogy milyen csodálatos stb. és nagyjából csak ennyit mondott, aztán el is ment), pedig jól esett volna egy kis együttérzés tőle. Mély depresszióba estem, ez a "barát" pedig már felém se nézett, én hiába is kerestem.... Aztán én külföldre költöztem, megszakítottam vele minden kapcsolatot, de kb. 2 hete írt egy üzenetet facebookon. Még nem olvastam el az üzenetet és nem is tudom, hogy elolvassam e vagy válaszoljak e neki, mert hatalmasat csalódtam benne. Ő volt az egyetlen barátom, és úgy érzem, hogy cserben hagyott akkor engem, amikor igazán szükségem lett volna rá.

Szerintetek ignoráljam az üzenetét vagy olvassam el és válaszoljak neki?



2019. febr. 21. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
te mit szeretnél? szerinted hogyan reagálnál az üzenetére?
2019. febr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva legszívesebben jól beolvasnék neki, hogy így eldobott engem.
2019. febr. 21. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Elolvashatod, de ne válaszolj rá. Cserben hagyott, nem igazi barát. Ha egyszer megtette másodjára is meg fogja, tapasztalat, velem megtörtént. Ne adj második esélyt, inkább keress új barátokat akikre tényleg számíthatsz.
2019. febr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
és jobb lenne ha beolvasnál neki?
2019. febr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Vagy hagyd a francba, vagy építsd szintekkel lejjebb a kapcsolatot és csak szimpla ismerősként tekints rá - mert barátként megbukott. Én ez utóbbit csináltam amikor a "legjobb barátnőm" kvázi dobott az új faszija miatt.
2019. febr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem olvasd el amit írt és válaszolj neki és mindenféleképpen mond el neki hogy mennyire csalódtál benne és haragszol. ( ha pénzt kunyizna akkor viszont tiltsd le)
2019. febr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!