Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Többnyire felszínes kapcsolata...

Többnyire felszínes kapcsolataim vannak, legtöbbjük meg megszakad, mert nincs közös téma. Ez mennyire "normális"?

Figyelt kérdés

2019. febr. 23. 19:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#3 hát. Akivel akad közös téma, azokkal többnyire szezonális a kapcsolatunk. Amint van téma beszélgetünk, addig pedig csend.


#4 van aki nyitott volt, de mégse érzem, hogy működne. Ezt ő is említette.


#7 hogy érted? Bármiről el lehet velem beszélgetni, csak egy idő után már monoton, főleg ha kiveséztek egy témát s a partner másban nem jártas, vagy nem szeret komoly témákat boncolni.


#9 sokan hagytak el, mert "nem passzolunk", " mások vagyunk" szöveggel, ami lehet akarár féligazság s fél kifogás is. De volt alapja.

És nem, hiába nyitott az ember, mikor ülünk s egymást nézzük, mert a másik semmirőlnnem szeret beszélni, vwgy mert nem tud hozzá szólni, vagy mert nem érdekli semmi, akkor eléggé stagnál monden.

"Ezt hanyagoljuk", "erről most nincs kedvem beszélni". S mikor minden második mondat az, hogy " mondj valamit" akkor szerintem valami bem oké.


A többieknek pedig köszönöm a válaszokat.

2019. febr. 24. 00:16
 12/12 anonim ***** válasza:

Én is jártam így kapcsolatokban, mindig én hoztam fel témákat, melyekre mindig valami egyszavas (vagy nem túl informatív több szavas) válaszok érkeztek, mint pl.

- igen

- nem

- hát van az úgy...

- értelek

- tudom

- jó hát...


Tapasztaltam még azt is, hogy ha neten ismerkedtem és a megismert emberrel csak neten tartottam a kapcsolatot, akkor (egy idő után) olyan semmis volt a kapcsolat, mert élőbeni találkozás nem jött létre...

2019. febr. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!