Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnék barátokat szerezni?

Hogy tudnék barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
2019. febr. 24. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát pl ha egy közösségbe vagy akkor próbálsz kapcsolatot teremteni az ottani emberekkel.
2019. febr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok semmilyen közösségbe :(
2019. febr. 24. 20:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Milyen nemű és korú vagy? Iskolába jársz még, vagy dolgozol?
2019. febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
22L dolgozom
2019. febr. 24. 20:32
 5/11 anonim válasza:
Ez a kérdés foglalkoztat engem is.
2019. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ma már ez borzasztóan nehéz.


régen volt néhány netes oldal (hotdog, chat hu), ahonnan találkoztam emberekkel, volt, aki a lakótársam is lett a fősuli alatt, olyan is, akivel elmentünk biciklitúrára.


sajnos ezek az oldalak földbe álltak azóta.

2019. febr. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Keress a hobbidnak megfelelő csoportot, klubbot, meetupot és beszélgess sokat, hallgass meg másokat.


Ha nincs semmi hobbid, válassz valamit. Netes ismerkedés csak időpazarlás, csináld élőben.

2019. febr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is keresek barátokat, de olyanokat akik elfogadnak és szeretnek, nem találtam.


Tekintve hogy én se vagyok közösségi túlzottan és nem vagyok felszínes, emellett a szociális kapcsolatteremtési kezdeményező készségem az állapotom miatt negatív irányban magas abszolútértékkel rendelkezik, így kezdeményezéssel nem látok megoldást.


Az egyetlen ami működhet ha valaki kezdeményez veled barátkozást, mert tapasztalataim szerint nálam is ez képzelhető el.


Indoklás: ha kezdeményezek, elrontom és meggyűlölnek, kirekesztenek. Akinek fontos vagyok az kezdeményez velem barátkozást. Nagyon sok rossz tapasztalatom van, amit egyedül nem tudok feldolgozni.

2019. febr. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
ti nagyon betegek vagytok, lehetnétek barátok ;)
2019. febr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 KulGery ***** válasza:
Fancsi2001. Nem nem betegek, csak a nagy átlagnak nem a te régiójában vannak, hanem a szemköztiben.
2019. márc. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!