Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van jogom beleszólni?

Van jogom beleszólni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy egy barátnőm szakított a párjával, akit nagyon sajnálok, mivel tényleg mindent megtett a lányért, kedves, aranyos, helyes..

Most nagyon össze van törve.. gondoltam rá hogy írok neki, vígasztalom kicsit, de belegondoltam, mit szólna ehhez a barátnőm?

Nem mellékesen nekem is nagyon bejön a srác..


2019. febr. 26. 17:48
 1/3 Trogdor ***** válasza:

Nem szólsz ezzel bele, csak olyan dolog van Nálad amire nemet kéne mondanod normál esetben, és a barátnődet vigasztalni. De tudjuk, hogy ez nem így megy, ha nagyon tetszik a srác , akkor legalább annyival tiszteld meg a barátnődet, hogy vársz és nem rontasz egyből a srácra, mert a barátnőd jogosan elárultnak fogja érezni magát, és valljuk be egy igazi barát nem is tesz ilyet.

De ha valóban bejön akkor várj amíg lecseng a dolog, és ha a barátnőd már továbblépett akkor ülj le vele, és mondd el neki bátran, hogy mi van. Ha igaz barát nem fog kiakadni, és hálás lesz, hogy vártál ezzel. Így működik egy jó barátság, ha kell feladunk dolgokat, hogy a másik mellett legyünk.

2019. febr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de itt a barátnőm volt az aki kihasználta a srácot, nem becsülte meg, s úgy tette lapátra hogy már le volt beszélve a következő randija. Tudom mellé kéne állnom, de szerintem nincs igaza...
2019. febr. 26. 19:12
 3/3 Trogdor ***** válasza:
Ja ezt nem tudtam, hogy a barátnőd ilyen módon csinálta a dolgokat, ez esetben ha neki úgy sem számított az a fiú, akkor ne érezd magad emiatt rosszul. Neki nem kellett és játszadozott vele, Neked meg lehet, hogy tényleg tetszik.
2019. febr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!