Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valaki letöröl titeket...

Ha valaki letöröl titeket Facebook-ról, Ti meg szoktátok kérdezni, hogy miért? Ha Tőletek megkérdezik, számonkérésnek, ijesztônek, sértőnek tartjátok?

Figyelt kérdés

2019. márc. 3. 12:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nemrég valakit letöröltem, és másnap furán viselkedett velem, nem negatívan, csak furán. Majd hetekkel később egy feladat miatt rám írt, utána beszélgettünk, összeugrottunk egy dolog miatt, majd mondtam neki, hogy le lett véve az ismerősi körből, de nemrég visszavettem. Ezen nagyon kiakadt, nem jelezte, hogy kíváncsi a miértekre, stb., de azóta rendkívül minimális a beszélgetésünk egymással.


Miért írom ezt így le:

A, Engem minimálisan zavar, hogyha valaki letöröl, mert nem tudom kifürkészni, hogy konkrétan ki lehetett az;

B, Velem szemben a fent említett illetőt nagyon is zavarja a dolog, de az okok, a miértek már nem.

Embere válogatja ezt.

2020. dec. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!